no to śmy się doczekali

Kurna no. Więc jest tak – mamy od lutego tę zdechławą Babę Nelly no nie? Nikt jej nie chciał, potem chorowała, teraz se rzęzi… czy tam  żęzi…. znaczy wydaje dźwięki – tak Kefir mówi – no i krzywa jest. I wczoraj Duzi pojechali podpisać, że ona jest ich. To to kurde klops. Mamy Babę i my som we czy teraz. We troje – poprawił mje Kefir.  Nie wiem, myślałem, że się jej pozbędziem.

A ona jest i  się kręci na tych krzywych nogach. Tera tyle dobrego, że będziem we trójkę, nikogo dodatkowego nie będzie. Zawsze coś. Aha –  baba będzie Kropka ale  i tak mówią na nią Baba. W umowie pisze, że majom Duzi na niej nie eksperymentować i mają o nią dbać i takie tam.

No to klops.

Aha – dzięki za pomoc tym, co pomogli coby na karmę dla schroniska zebrać. Duża zabrała tam wczoraj sporo tej karmy, co ją kupiła. Stefan ma się super – coraz ładniejszy jest, dostał teraz boks z oknem i se obczaja z okna. Mjał przez 3 dni małą babę w boksie – Baśkę – ale ona już w domu. I baaardzo dużo maluchów. Duża jednego takiego tuliła i karmiła butlom a on nawet jej nie widział – ani dużej ani butli – bo ma oczy zaklejone ropą. Ale je i musi mu się udać. Bo ostatnio pod płotem znaleźli 3 maluchy w zawiomzanej reklamówce i one niby jadły ale wszystkie umarły. Smutno mi się zrobiło. Naprawdę. Pamiętajcie – ja zawsze zbieram FSZYSTKO dla schronu!

Idę się kimnąć, te njusy z Babą mje wykończą.

Reklamy

5 myśli nt. „no to śmy się doczekali

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s