zasmarkana historia

no. Ptyś. W schronisku jest. Mały… ma siostrę Balbinkę, która od dawna jest w domu. Wyglądał tak (ten mniejszy po prawej, po lewej Balbinka, baba znaczy)

Obrazek

 

dostał w tyłek szczepjonkę i mimo tego się posmarkał i mocno pochorował. Siedzi sam w szpitalu, leki dostaje, dobre jedzenie, Duża dała mu zabawki i takie tam. I go chodzi jak może głaskać. Ptyś lubi głaskanie, Bida taka. Wiele takich jest w schronisku ale on tak bardzo podupa.. podupadnoł… popsuło mu się zdrowie. No. Duzi zamiast kupić se coś na Mikołaja kupjom mu jeden jakiś zylexis czy coś. Oby to było coś z kaczką. No nic. Jeszcze ze dwa by się przydały, coby mjał serię, Kefir mówi, że trza mjeć serię. By kto chciał pomóc, to piszcie.

Tak Ptyś teraz wygląda 😦

 

Obrazek

 

Reklamy

8 myśli nt. „zasmarkana historia

  1. Morfie drogi, co ci tak na serduchu Ptysio leży, naszej kociej gromadzie też leży więc dorzucamy kasę na drugą dawkę. Jak ma być seria to niech ją ma Ptysio zasmarkany i zdrowieje błyskiem.
    Pozdrówki od Gabrychy, Felixa, Markusa i Lusiałki

  2. Bida chodząca:( Czorny Miś się do zylexia dokłada, ale dajcie namiary żeby Duża wiedziała gdzie przesłać to jakieś tam „siano”

    • Czorny Misiu, mamy na 3 dawki leku ale jeśłi chcesz pomóc jakiejś innej biedzie (a są potrzeby jeśli chodzi np o beta glukan czy zylexis, czy koce itp itd) – to my chętnie podpowiemy co i jak! Dziękujemy Ci za zauważenie Ptysia i chęć pomocy!

      • Pewnie że tak, że pomogę 🙂 staram się tu pomagać gdzie mieszkam choć trochę, na odległość najprościej będzie posłać co nieco na konto…więc daj namiary na mojego maila – poślę co nieco dla innej potrzebującej kociej duszyczki:):)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s