wymyśliłem życzenia

Siedzę se na oknie i patrzę, co tam się dzieje. Ludzie biegają, siaty jakieś noszą, obłęd jakiś majom w oczach. Duża poszła do weta życzenia mu złożyć. My też mu tam napisali nasze życzenia. Głównie, coby nam czopków nie wkładał w nowym roku.

Ludzie w mieście szaleją, ganiają, zadeptują się i nastrojeni wielce świątecznie targają ledwie żywe karpie by je w słitaśnej atmosferze zabić w domu. Brrr.

Ja to bym chciał Wam wszystkim podziękować za bycie tu z nami. Za zagladanie, czytanie, komentowanie i POMAGANIE !!! Tyle nam się tu udało. Żem chochel nazbierał, noży, zabawek, posłanek i wjele wiele więcej. Dzięki Wam!

Moje życzenia to są takie: życzę Wam wszystkim przemian. Przemjan, znaczy żeby na lepsze było wszystko zmienione. Czasem nawet jak się wydaje, że się nie da, to się da.  Zmieniajcie się na lepsze, zmieniajcie wokoło siebie wszystko na lepsze i żwir w kuwecie też zmieniajcie.

Paczcie, przemiany są możliwe. Pamiętacie Stefana? O –  to jest przemiana dzięki dobrym ludziom i lekowi na bycie zdrowym.

Czasem nam się nie udało, ale śmy się starali.

ObrazekObrazek

Aha  – jak jakiś kot dostanie nowe zabawki, to ja chętnie te stare przytulę dla moich kocich kumpli w schronisku.

Idźta se i świętujta.

Reklamy

6 myśli nt. „wymyśliłem życzenia

  1. Oby jak najmniej kocich i psich bied na świecie było… takie są moje życzenia. A Wam dziękujemy, że nasze schronisko ma takich wspaniałych przyjaciół 🙂

  2. Nadziwić się nie mogę mondrości tego kota 🙂 Jego duża to ma dopiero szczęście – może spokojnie o sprawach zapomnieć – Morf przypomni!
    A jak Kefir się ustosunkowuje do spraw świąteczno-bytowych?

  3. Pięknie napisane życzenia – aż łezka kręci się w oku. Przemiana Stefanka jest niesamowita. Oby jak najwięcej zwierzaków miało taką szansę.
    Przyjmijcie życzenia zdrowych, spokojnych, pełnych ciepła i miłości Świąt.
    Morf, nie objedz się za bardzo, Kefira pilnuj, Baba N. na pewno dba o linię.

  4. Morfie, Kefiru i Babo, my by Wam i Waszym Dużym chcieli złoży życzenia, żeby Wam sie jak najwjencej udało, bo dużo dobre robicie dla źwierzont i nie tylko. Mjetek, Sibel, Frania, Leon, Fossa i goopi tymzas Patryk (z Dużymi oczywiście).

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s