świętowałem.

byłem na wycieczce i skoro się jest gość w dom to żem dał com miał. Zdekupażowałem kanapę koc i poduszkę. Wszyscy wesoło biegali ratując dobytek a potem mje wycierali chusteczkami do czyszczenia dzieci. Śmiechom i przekomarzaniom nie było końca, jak to  podsumował Kefir. No było git, żem rozruszał atmosferę świąt i trochę dodał swoistego aromata czy coś. Ho ho ho jak mawia Mikołaj.

A teraz się to kończy wszystko i ja żem Dużą do schroniska posłał, coby obczaiła jak tam święta minęły. I jest kiepsko. Trza więcej tego git leku na bycie zdrowym (zylexis – podpowiada Kefir) – dla trzech kotów trza raz raz. Jakby kto chciał pomóc – pisać proszę.

Ten lek to jest git rzecz – pomógł Ptysiowi i Stefanowi i naszej Babie. Dziwna sprawa, tam w środku som zarazki od jakiś owczych wypryszczy a mimo tego pomagają  nam, psom i nawet koniom. Dziwne ale wielce mądre. Takie coś jest drogie – po 50 złotych dawka a dawek musi być trzy.

mądrze to tu o tym piszą:

http://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=2&ved=0CDEQFjAB&url=http%3A%2F%2Fwww.zoetis.com.pl%2Fsystem%2Ffiles%2Fdownloads%2FZylexis.pdf&ei=nzy8UvuxJtDV4ATL1IGABg&usg=AFQjCNGupuxXZliat1Uq1NpcD_WaiitHkA&bvm=bv.58187178,d.bGE

 

Lolek, Fela i Evita tera tego potrzebują:

Fela:

Obrazek

Evita:

Obrazek

i Lolek, najbardziej chyba potrzebuje:

Obrazek

 

na miau.pl żem też bazara sklecił co z niego połowa na ten lek będzie, zapraszam.

O – tak on wygląda, zarazki od owczych wypryszczy w buteleczkach, co pomagają, te zarazki, nie buteleczki:

Obrazek

Reklamy

4 myśli nt. „świętowałem.

  1. cześć wujku Morfeuszu, jakoże nam udało się znaleźć domek, to teraz chcielibyśmy pomagać w tym innym zwierzętom. Wiemy, że to nie takie łatwe, zaczniemy więc od podarowania schroniskowym maluchom leku na odporność. Podpowiesz nam, gdzie Duża ma się zgłosić z kasą na zylexis? Czekamy na odp i pozdrawiamy Nigletka i Twister.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s