z nowym rokiem nowym krokiem

tak się z Kefira nabijam, jak on komicznie łazi, jemu by się nowy krok przydał na tych trzech łapach. Ale nic. Kończy się rok. Zaczyna się nowy. Mi to wisi ale Duzi się ogólnie tym zajmują. No to tak: życzę Wam Wszystkim, żeby ludzie byli dobrzy dla siebie i dla zwierząt. Żeby domy były odpowiedzialne i na zawsze. Żeby kaczusia z ziemniaczkami zawsze była w promocji. Żeby wet był miły i nie wtykał czopków. I czego tam sobie sami życzycie. Duzi mają zmartwienia – zdrowie, rodzina, praca, pieniądze. Niech Wszystkim Dużym wszystko idzie po ich myśli. I tyle. Mleczko kocie mam, se chlapnę pod ten rok. Najlepszego od nas.

W tym roku byli z nami: Sasza i Kola, Feluś, Baba Nelly, Żwirek, Twister i Niglet oraz honorowo Stefan i Ruddick. Wszystkie tymczasy wyliczyłem? Chyba tak. Tylko z Baby taki tymczas na zawsze jest.

Aha – z ważnych rzeczy: Twister ważył 1 kg a Niglet 0,5 kg jak pojechali w listopadzie do domu. Teraz Twister waży 3,6 kg a Nigletka 1,4 kg.  Niech Wam tak kasa w portfelach rośnie jak te małe gupki rosną. No.

Obrazek

Reklamy

3 myśli nt. „z nowym rokiem nowym krokiem

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s