ale jazda. cały rok z Babą.

No. rok temu, dokładnie rok temu  Duża przytargała Babę Nelly ze schroniska w Kaliszu. Bo jej Duża Milena i Duża Ola mówiły o Nelly i potem nasza Duża odwiedzała często Babę.

I wzięła ją do nas.

Baba była mega chora mimo troski i leczenia w schronie. Pół roku się starali o nią lekami i jedzeniem i takie tam, a Baba nie chciała zdrowieć. Miała mieć wszystkie choroby i nawet raka  i niedługo se pójść od nas za ten most tęczowy czy coś. Ale nie. Dobrzała trochu i została.

Tak wyglądała w schronisku i zaraz po przyniesieniu do nas:

Pulpit5

c448de3f0bb09e18m d8913334f55ae854m

Ropę miała wszędzie i chuda była i obsr..no sami wiecie. Duzi dbali, leczyli, Baba wciąż robiła niespodzianki, była bardzo nerwowa, płakała w nocy, bała się bardzo, gdy się obudziła, bardzo była biedna. Poważnie. I potem dobrzała, leki dostawała, dobrzy ludzie pomagali, nawet Babę wysterylizowaliśmy, bo nam stara Baba ruję dostała. Zalała caaały dom i wszystkie dokładnie wszystkie kanapy i materace. Zgroza! Nie , że zalała, ale że JA nie miałem gdzie spać!

Raz nawet została wicemiss w wyborach na miau.pl. Kategoria była, jak chyba widać „kocie języczki” 🙂

p1110181

Wiemy teraz, że jest chora i to tak nieodwołalnie. I wiemy, że trzeba się cieszyć dobrymi dniami Baby, bo więcej nie zrobimy. Wczoraj bawiła się nawet sznurkiem Kefira.  I lubi smakołyki i jej dają wszystko, a ja mogę zjeść resztki po Babie, jak ładnie i grzecznie poczekam a potem mje rozszczelnia szpetnie. Ale nic. Baba ma swoje kocyki, gdzie tylko chce, swoje krzesło, wszystko ma, pewnie nawet wielbicieli ma.

No i ma urodziny.

Najnowsze foty są tu:

0f850b663fed2341m

a6d48d49d6c191e1m

Czekamy na Wasze dobre słowa 🙂 na te urodziny. Ja bym tez jaki cukieras dostał, dobra?

Reklamy

6 myśli nt. „ale jazda. cały rok z Babą.

  1. Babulu Nelluniu – jak najlepszego życia Ci życzymy w tym towarzystwie, co w nim jesteś. !!
    Cukierasy i co tylko by się dało jakbyśmy byli bliżej to byśmy podrzucili, bo takie wirtualne to na nic 😦 Ale Duzi Wam pewnie urządzą bal!

  2. Nelly Kochana Babo : ) Ciotka i Wiejskie Koty Życzą Ci Dużo sił w walce z chorobą,Długich pięknych dni z Kefirkiem,Morfeuszkiem i Dużymi,całuję Twój czarny nosek mocno ,szkoda że tylko wirtualnie,Życzymy Ci też by dzisiejszy dzień był wyjątkowo udany i pełen miłych niespodzianek i prezentów

  3. A my kochana ciociu życzymy Ci siły do walki, wielkiej chęci do życia i ogromnej masy smaczków i tej kury, co ją tak uwielbiasz. Trzymaj się, pozdrawiamy wszystkich gorąco – wasze malutkie, słodziutkie gnojki zakiblowe 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s