klopsy w opresji.

Znowu kurna to samo. Jak w ubiegłym roku. Kefir mówi, że tak samo było – biedy pełno, kociaków wjelce dużo, choroby i klopsy w opresji.

Historja się powtarza, wymądrzył się Kefir i ja żem postanowił zabrać się do roboty jak rok temu też. Możecie sobie obczaić, jak żeśmy wtedy pisali, czego w schronie trzeba – Zylexisu znaczy leku tego z owczych wypryszczy. I karmy. No znów klopsami obrodziło. Paczcie – klopsy, ponad 20 w różnych barwach i różnej wielkości już jest, a schronisko małe, jeszcze dorosłe som.

Obrazek

Obrazek

No to pomagamy. Co tam kto może, to niech pomoże. Złotówka, karma, puszka, zabawka, kocyk, Fszystko.

No i w końcu takie klopsy, szczególnie ten czarny, to będą GIT koty, jak im pomożemy. O taki Eryk czy Zuza też takie klopsy z bjedy były a niezłe goście som już. Zuza szczepiona była i domu szukać będzie a Eryk gnojek umi spać za lodówką i Duzi go godzinę w przerażeniu szukali i chyba wódkę musza się napić coby odsapnąć a tu nie ma czynastej jeszcze. No nic.

Pomagamy klopsom – taki bazarek na ten przykład jest na miau.pl, obczajcie sobie: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=20&t=162942 Oczywiście pamjętam o rankingu zabawek, ale teraz jest – jak mówi Kefir – sprawa na cito z tymi klopsami. AHA! One też imjon potrzebują! To co ? Pomagamy? Można też i od razu na schronowe konto płacić złotówki z dopiskiem „na Zylexis dla kotów”

Eryk i Zuza zapraszają! Na focie słitaśny Eryk, najlepsza reklama uratowania klopsa schroniskowego!

Obrazek

 

Reklamy

Jedna myśl nt. „klopsy w opresji.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s