Eryk naucza o zabawkach i robieniu kuwety

jest tak: w schronie są maluchy, często w dużych klatkach czy trasporterach, bo w boksach już miejsca brak. No i w takiej klatce czy transporterze trza jakąś kuwetę upchnąć, a normalne są za wielkie.

Poczeba jest matką wynalazku, więc dobrze, że tej poczeby nie sterylizowali, bo by my nie mjeli wynalazka. A tak mamy:

koty jedzą puszki. A raczej mega żarcie z puszek. Zostaje taki kartonik spod puszek, z folią. I to trzeba zbierać i na przykład kaliski schron to jako mini kuwetki takie jednorazowe używa.

Takie coś zbierajcie, kartonik z folią.

IMG_0291

A teraz Erykowa lekcja o zabawkach. Zabawki są drogie. O takie leciutkie puchate piłeczki dla malców to ze 6 zeta kosztują – dwie czy tam cztery raptem są. I zaraz się zgubią. A Duża była w sklepie z ksiomszkami takim wielkim sklepie, co na „e” się nazywa. I paczy a tam STO PIŁECZEK za 13 zeta a potem w promocji za 7 zeta. O takie:

IMG_0271[1]

Eryk i Zuza se noszą, ganiają, gubią a Duża im ochoczo dosypuje, szkoda że mje tak ochoczo do misy nie sypie. Ale dobra. Poczekam.

Korzystajcie z lekcji Eryka. Mądry gościu jest. Umi już SAM wdrapać się na pierwsze piętro drapaka i SAM w nocy sie na łóżko wdrapał i se się bawił nosem od Dużej o 4 nad ranem.

No.

Reklamy

3 myśli nt. „Eryk naucza o zabawkach i robieniu kuwety

  1. A czy zamiast piłeczek małe klopsiki mogą dostać kłębki włóczek wełny, która zalega w domku? Jak tak – niech Duża da znać, spakujemy i wyślemy Dużej razem z innymi fantami :):)

  2. Te kłębki wełny to dobrze obszyć jakimś materiałem boby se klopsiki nie jadły wełenki jak makaronu 🙂 kartoników to u nas nie za bardzo,ale wznowimy produkcję zabawek dla Kociaków

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s