Eryk ma psicę a Zuzanna bakcyla i Zylexis

……. zadaje się z PSEM ! A konkretnie z psicom Aldonką. Paczcie, ledwo tydzień minął a Eryk już normalnie se psa wychował i mu z miski pije. Zdaje mi się też, że Eryk wziął i urósł.

Obczajcie, dodam, że Aldonka zgodziła się na publikację foty. Słodko wyglądają. W sumie też bym taką psicę mógł mjeć a nie  tylko niemrawego Kefira.

IMG_20140725_222424

Poza tym Eryk drze się o jedzenie, poluje na mrufki i rozdaje całuski. Tak jego Duzi piszą. I se spaceruje z tym psem znaczy psicą i se motyle obczaja.

No nic, ja też rozdaję całuski, tylko drugim końcem i nikt się nie zachwyca.

Jakby kto chciał też git kota ale w innej barwie, to ja Zuzę polecam, ale ona ma wjelkie wymagania też, bo delikatna jest. I na te oczka choruje. Wyszła jej jakaś zwykła banalna (jak mówi Kefir) bakteria w tych oczkach a wyleczyć się nie daje.

Znaczy –  Zuza wjelce słaba, chociaż na to nie wygląda i ma słabą samoobronę czy coś. Dostaje Zylexis dzięki dobrym Dużym, co się dołożyli do tego. I oczka powinny być git niebawem. Jeden zaszczyk już dostała, dwa jeszcze dostanie.

Wszyscy mówią, że jest piękna i urocza. Ja ją trochę czasem pogonię ale mało, naprawdę.

Wesołego niedzielowania.

 

 

Reklamy

2 myśli nt. „Eryk ma psicę a Zuzanna bakcyla i Zylexis

  1. Bardzo pięknego psiurka ma Eryk! Tobie Morfie , Duzi by też przyprowadzili pewnie, gdybyś się zobowiązał , że będziesz 3 x dziennie wyprowadzał. No, może na zmianę z Kefirem..

  2. Eryczek ma fajna Psinę 🙂 cieszymy się że rośnie chłopczyk i dużo je,całusy przesyłamy Eryczkowi i jego Psince,Zuzia odporność Ci z spadła bidulko? 😦 Zylexis pomoże ,trzymamy mocno kciuki ,Filipek trzyma najmocniej bo wie jak to jest dostawać zylexis

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s