żebyście o mje nie zapomnieli!

Żem był zajęty. Dużo się działo, paczek do schronu Duża sporo zawlekła i takie wielkie drapaki z Dużym skręcali co dobra dusza przysłała aż ze Skierniewic! To są te drapaki! I koty dostały kupę zabawek i dobre smakołyki

IMG_0489[1]IMG_0505[1]

No i Duża chodziła zasmarkana i jej też nie było to i tak żem bloga zaniedbał.

A przez ten czas to Wiewióra do domu pojechała, taka biedna kotka a w domu odżyła – wjem o tym dobrze bo U NAS w domu odżywała se parę dni, Zuzanna mało płuc nie wypluła ze wściekłości i od syczenia. A Wiewióra żarła gerberki i mięcho a mi nie dawali. Utyła nieco i po nią dom przyjechał i ją zabrał se. Zuzanna zapobiegawczo jeszcze jeden dzień se syczała.

Teraz Wiewióra jest tu: https://www.facebook.com/kotkarheya?fref=ts

no i co tam jeszcze, no miałem o tapicerstwie pisać, ale tu musze Kefira o wsparcie prosić a on spiernicza ode mje. No nic, poczekam za drzwiami się zaczaję i go zapytam a przy okazji go przydusze po przyjacielsku.

Co jeszcze…. hmmmm…. no nikt Zuzanny nie chce i nie dzwoni. Kefir wykłaczał się kilka dni pod rząd i żygał czy rzygał na wszystko jak leci. Duży tylko obracał se kołdrę, bo prać już mu się nie chciało. A Kefirowi nie chciało się złazić z łózka do tego rzygania.

Zuzanna kradnie wszystko i próbuje zjeść, durna nawet kapustę kiszoną i śliwki kradnie i próbuje. Kto taką weźmie?

Ja żem już stracił nadzieję na plamy słońca i trochę mje to dołuje, że tych plam nie ma.

I tak się kręci jakoś. Weźta o mnie nie zapominajcie, dobra?

 

Reklamy

6 myśli nt. „żebyście o mje nie zapomnieli!

  1. Morfeuszu, pozwoliłam sobie wasz blog nominować do Liebster Blog Award. Może przez to znajdziecie jeszcze więcej wsparcia od fanów, czego z całego serca Wam życzę 🙂

    • o rany, my to takie są kocury bez parcia na szkło, byśmy pomagać chcieli i czasem Was rozbawić, jakoś tam zainteresować czy coś. Dziękujemy! My nie umiemy się promować i lansować za bardzo, Duża niby z tego żyje (znaczy coś tam promuje i lansuje w robocie, nie siebie) ale u nas to skromnie, A my się cieszymy ogromnie, jak nas ktoś czyta 🙂 dziękujemy bardzo !

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s