pasienie Moreli i idom święta

cholernie dużo czasu będzie trzeba na to pasienie Moreli. Ruda matka Morela jest strasznie chuda, czy możecie skminić, że ona TYLKO 1,7 kg ważyła? Jakby z kości się składała, straszne i okropne.

Duzi jom pasą. A ona pasie się wybrednie wjelce. Dlatego stoi siedem misek z różnymi delikatesami co je dostali, kupują i jeszcze zamawiają. Morela jest jak żem pisał, wybredna a resztki zjadam ja, dlatego idzie wjęcej żwiru i ścierek do podłogi, kumacie czemu, co nie?

Pestke my zaszczepili a Morelę pasiemy i tak jesień nam mija. Duża wyjmła już choinkę, idzie się porzygać. Czemu? Bo ja je podgryzam, to różowe dżefko i potem se wymiotnę na podłogę. Duża chce schować te choimkę.

A skoro już mowa o choinkach, to i o prezentach. Prezenty trza kupować a przy tym nie napychać kasy koncernom tylko pomagać ludziom, kotom, psom.

Bym sugerował, jak mówi Kefir, omijać wjelkie sklepy i ich wjelkie promocje na chińskie badziewie z wielką ceną i wjelkim podatkiem na rzecz charytatymnych (znaczy pomocowych) bazarków czy innych takich na miau, fb, allegro. Powaga.

a tera Morela:

P1150754P1150769

Pestki żeśmy nie dogonili z aparatem. Na razie przynajmniej.

Pamiętajcie o pomocowych zakupach!

Reklamy

3 myśli nt. „pasienie Moreli i idom święta

  1. Mówią, że rude to wredne 😦 Ja wiem, że ruda Morelka będzie uparta, odpasie się, okrzepnie i będzie z niej cud-kocica 🙂 Oczyska ma prześliczne, jak wlezie na choinkę, to już lampki nie potrzebne 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s