niedomagam

no. Coś ze mną nie jest tak jak trza. Jakiś żem cichy jest, śpię długo, taki niemrawy żem jest, nikogo nie gonię i Duża się niepokoi i będziemy musieli znów do weta jechać. Tego od rękawiczki. Duża się boi, bo ja żem jest taki niepewny zawsze i żem mjał już dwa razy zapaść i żem był zimny i nie pukało mje serce.  No to się fszyscy martwią.

Pomyślcie o mnie ciepło, dobra?

P1160175

no pomyślcie ciepło. Żebym znów Kefira gonił i takie tam.

Reklamy

11 myśli nt. „niedomagam

  1. Czymamy kciukasy,żeby magia niebieskiej rekawiczki zadziałała i żebyś był mrawy i Kefira ganiał i babę Zuzanne tyż.A serducho niech puko,jako górnik na Halymbie.

  2. Morfiku trzymaj się dzielnie!!! Proszę Cię o to jak człowiek Kota. A Dużym dziękuję za Serce i proszę o info o Morfulku na bieżąco

  3. Oj myślimy wszyscy o Tobie Kefirku bardzo cieplutko! Trzymamy kciuki, żebyś szybko doszedł do siebie, a Duzi byli tylko dobrej myśli.

  4. Ciagle trzymamy mocne kciuki! Morf Ty wstawaj i gon Kefira bo nie moze byc w domu tak spokojnie! No juz raz raz bierz sie chlopie do roboty!

  5. Morf nie rob se jaj! Duza straszysz i Duzej znajomych. Kot legenda musi byc zawsze w formie. Jak Chuck Norris. On tez jest podobno zywa legenda…

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s