naprawiam się i widzę bura babę, co mje nie widzi

Wet jest zadowolony, że robię postępy, bo jakbym nie robił, to by było ze mną źle i krucho, jak Kefir mówi. Ja też jestem zadowolony, bo tylko zastrzyk żem dostał i nie było niebieskich rękawiczek. Potem Duzi byli zadowoleni, bo żem na Kefira tak lajtowo napadł, ale to ponoć objaf zdrowia.

Ale żeby nie było – nie wszyscy się cieszą i są zadowoleni. Na przykład taka Zuzanna to syczy, warczy i se zara płuca wypluje. Wszystko przez to, że widzi burą babę Blinkę. Bura baba Blinka ma wjęcej szczęścia bo nie widzi tustej Zuzanny, bo Blinka nie widzi nic. Tylko mocne światło widzi, lampa na suficie jej się podoba a nic wjęcej raczej nie widzi. Mje też nie widzi.  Zuzanna nienawidzi nowych bez sensu, bo nowi se idą szybko do domów a ta gupia Zuzanna zostaje i mogłaby się z nowymi kumplować ale nie – ona musi tydzień syczeć i walić tą gupią łapą. Ja se śpię w plamie słońca, Kefirowi też Blinka zwisa.

A Blinka jedzie za jakiś czas dalej do DT a przyjechała pociągiem ze schronu w Poznaniu. Ale ona sprytna, już rozkminiła całą chałupę i z Dużą spała i mruczała i takie tam. Bawi się wjelce chętnie zabawkami, co piszczą. No w końcu jak ich nie widzi to je chociaż słyszy.

To jest Blinka, jak widać jest tłusta i łysa od sterylizacji czy innej tam operacji, co ją mjała.

P1160214

i jeszcze jedna fota z piszczącym jeżem:

P1160216

a ja idę se zdrowieć na parapet do słońca.

Żeby nie było – żem nie zapomniał, że som walentynki. Odniosę się do tego w późniejszym terminie, bo konsultuję to z Kefirem.

Reklamy

4 myśli nt. „naprawiam się i widzę bura babę, co mje nie widzi

  1. Morfik Ty się wygrzewaj w tych promykach słońca ,to dobrze robi i kości nie bolą ,Blinka super baba i jaka śliczna i szybko widzisz obcykała domek ,Zuza nerwusek ?wali łapką ? powiedz jej do ucha że to nie jest fajnie tak denerwować Blinkę

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s