Borykamy się z problemami ale i co dobrego się zdarza.

Znaczy tak: Kefir se choruje i chyba tak już będzie, bo stary jest i trudne życie mjał. Na szczęście mu humor dopisuje tak git, że mje to by pewnie z domu wywalili za takie coś.

Obczajcie: przyłazi o 3 nad ranem i liże Dużą po nosie i trza go drapać, on się obala i trza mu brzuch masować. A jak kto odmówi to łazi po człowieku i potrafi znów polizać po nosie czy co tam trafi. Cwany kurna jest, nie na darmo ma ksywę ” the Brain” znaczy się mózg. I trza go drapać. Zwykle w środku nocy, nawet kurna ja śpię ftedy.

Ale nic, chudy jest ale sobie je co chce, bo zdrowotnego wjelce odmawia jako my fszyscy odmawiamy, nawet gnojek Baba Kulka odmawiała, a ona nawet rabarbarę czy coś zjadała i pierogowe ciasto.

A jak my już są przy babie Kulce – pojechała se do domu na zawsze. No to trza kciuki trzymać, coby ją kochali i takie tam. Duzi jak zawsze się cieszą i smucą i sami nie wiedzą co.

Zuzanna nie ma gnojka do zabawy to się bawi z Dużymi czasem i daje się pogłaskać po łbie i tłustym tyłku, Duzi się cieszą, że Zuzanna ma dla nich czas. Wjelkie mi coś. Wytresowała ich jak ta lala.

Ja się komsekwentnie zachowuję upierdliwie, mówią że to starość i zachowania przymusowe czy tam coś, że niby chcę gdzieś iść a potem znów a potem nie i się drę. I tak mje kochają, bo co innego mogą.

Morfik słońce do mje mówią.

No i jeszcze dzień dziecka, to my namawiamy do zrobienia kociemu dziecku prezentu, paczcie tu:

Reklamy

2 myśli nt. „Borykamy się z problemami ale i co dobrego się zdarza.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s