Totalna padaka. I zajęty kibel.

Wspominałem, że nie ma gdzie kupę zrobić. Bo nie ma. Siedzi tam Baba Lilka.

Totalna padaka. I to dosłownie. Jest z piwnicy z Wrocławia. Dobra Duża Sylwia  ją znalazła, w reklamówkę wsadziła i w ręcznik i biegiem do weta. A tam gorączka wjelka, kupa leci i kot się telepie bo ma epilepsję. Mjał ciągle tą epilepsję, straszny widok Wam mówię i straszne dźwięki wydawał.  No i nie było gdzie go dać, Dobra Duża Sylwia nie miała jak 😦 no i my ją wzięli. Na tymczasowy tymczas. Bardzo nam pomogła Duża Sylwia – bo pomogła Lilce.

I Baba mjała nadal tą epilepsje. Leki bierze, fotę środka jej zrobili a tam ładny środek, nażarty wjelce. No i nic nie wiadomo. Poza tym, że obżarta,

Baba Lilka poczuła się nieco lepiej, zaczęła se jeść i walić łapą w piłkę. Strasznie się boi, gryzie jak się przerazi no i Duża nasza paczy, a Lilka NIC nie widzi. Nic. Nawet światła chyba nie widzi. Dlatego się boi bardzo nowych rzeczy.

Słabo też węszy, chyba tylko słuch ma dobry. No i Duża mówi, trza lepsze foty łba Baby Lilki zrobić. Pojechała na pół nocy daleko zrobić jakieś mru czy tam MRI.  Wróciła późno wjelce z Lilką i wynikiem, że ma łeb jak sklep i wszystko git.  Mówię o łbie Baby Lilki, nie Dużej.  Ale Duża też ma git łeb, zawsze pamięta o cukierasach dla Morfika słońce.

no i tak nam leci.

Niebawem pokażemy foty.

Tu więcej:

https://www.facebook.com/GrupaNeko?fref=ts

Reklamy

3 myśli nt. „Totalna padaka. I zajęty kibel.

  1. Jedna taka Lilka też była taka syfiaśna. I wydobrzała. Czasami się częsie, ale przestaje. I potem się o tym częsieniu zapomina i jest git. I z Waszą Lilką też tak będzie.
    To pisałam ja, królewna Gina

  2. Pingback: Najlepszego Lilka! |

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s