Ślimaczyca Maja zwana syrenką

no paczcie:

P1000917

to jest Maja. Kot ślimak. Popuszcza wszystko. Ale Duża jest cfana i kupiła takie ludzkie jakby podpaski na bycie niekompetentnym  znaczy nie – na bycie INKONTYNENTNYM, znaczy jak ludzie sikają po trochu sami z siebie. Kupiła tego wjele w różnych wariantach i tera Maja ma pjeluchę. Trza ją plastrem okręcić nieco, tę Maję i się trzyma git.

paczcie jakie ma wyposażenie:

P1000937

tylko tych podpasek nie używa ale one są git mają wzorki i zapach, niebywałe. Tylko, że ja żem dziś w nocy zgubił bateryjkę w łóżku i trochu mje się obawiam, że ta podpaska może być dla mje.

No nic, mała musi mjeć zawsze sucho i pewnie. Teraz cały plecak podkładków na sikanie przynieśli. Duża mówi, że to dla pań i że dla panów jest inny model i tera to mje naprawdę strach obleciał.

Pamjętajcie, mała Maja ma skarbonkę, paczcie poprzedni post, tam jest napisane co i jak. A teraz Maja na sen dobry dla Was:

P1000947

Reklamy

3 myśli nt. „Ślimaczyca Maja zwana syrenką

    • troszkę nam się kupa rozrzedziła ale humor Mai nie opuszcza. W nóżkach jest słabe czucie i te nóżki się ruszają nieco – jedna lepiej, druga gorzej ale potrafi się odepchnąć na przykład. Gdy robi kupę i trzymam ją pod pachami, to ogon pracuje pomagając kupę wycisnąć.
      i NIKT nie pyta ale są deklaracje pomocy finansowej.

  1. My bardzo kiepską mamy propozycję, ale ja Dużej mówię, że lepsza kiepska niż żadna, więc obaczcie. My w mieście maszynerię do diagnozy mamy, tyle, że miejsce bardzo Dużej się nie podoba. Ale jakby Wy stali w miejscu, i od diagnozy sami zaczynali, to my pomagamy. Jak chcecie znać szczegóły, to napiszcie na mail Dużej, co się nim loguje.
    Pozdrowienia dla Syreniątka 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s