o głupocie ludzkiej – ale tak krótko i tylko raz

temat rzeka. Duża mówi, że im dłużej żyje, tym bardziej ta gupota zalewa fszystko i śmierdzi jak tygodniowa kuweta.

Różna ta głupota – czasem nieszkodliwa typu odświeżacz do kibla co wiruje jak spuszczasz wodę. No niech będzie. Jak kto lubi się kiblem hipnotyzować to ok. Dużej taka gupota się nawet spodobała, makabra.

Ale jest szkodliwa gupota. Dziś jak jechali Duzi daleko to tylko koty i psy rozjechane widzieli. Dużo strasznie. Czemu nie można inaczej? Czemu ludzie nie dbają?

Albo jak rozmnażacz miał miot psów haskich i jeden się nie sprzedał to przyszedł go uśpić.

Albo jak mówią tacy tam „święci”, że ratują zwjerzęta i wołają telewizję i dziennikarzy,  żeby pokazać, jacy som dobrzy i ile tego dali i jacy som git a tak naprawdę to jest popsute bo po terminie, albo podarte worki som. Pewnie kto zamiast wywalić popsute chciał se pijar zrobić. I mu się udało, bo ludzie wjerzą w to.

Nasza Duża wjele razy dostawała stare jedzenie dla kotów, bo bezdomniakom można takie dać, a rasowym nie. Nawet i ponad rok po terminie miało. Przykro.

Albo inna gupota. Że nas nie trzeba leczyć i po co taką Maję naprawiać, pytają. Że niby ludzi trzeba leczyć a nie na kota dawać. Ciekawe, czy oni tacy święci i dali na leczenie jakiegoś ludzkiego bebisia. Mje się wydaje, że nie.  Bo jak kto pomaga naprawdę a nie tak jak ci od popsutej karmy, to robi swoje i innym nie przeszkadza pomagać.

Apropo czy znaczy w zwjązku z tym ja Wam pokażę, gdzie można ludzkim bebisiom pomagać. Duża se nakupiła tam różnych cudów, mówię Wam:

http://www.charytatywni.allegro.pl

paczcie ile tu kocich figurek na przykład:

http://charytatywni.allegro.pl/listing?sellerId=15405210&query=kot

Idę walnąć kupę, to Duża se znów na wirującą kostkę w kiblu popatrzy. Niech ma, jest sobota.

Aha jeśli to prawda, że tylko ludzie majom duszę i przez to som tacy niebywale wyjątkowi to ja wolę jej nie mjeć, tej duszy ale  mjeć moje kocie sumienie. Mje wystarczy.

Reklamy

7 myśli nt. „o głupocie ludzkiej – ale tak krótko i tylko raz

  1. Ja tylko powiem: śfjenta prawda, bracie , choć wolałbym powiedzieć,ze Duża nie ma racji.Bardzo smutno,że w tym wypadku ma na 200% . Tuliś

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s