obczajcie trendy na jesień

jest jesień. Dupsko mje marznie na balkonie, tylko gnojki tam siedzą do nocy i polują na tuste ćmy.

Ja se śpię w moim markowym domku. A propos markowości  – trza znać trendy, tża obczajać lukbuki czyli takie przewodniki co jest modne a co nie.

My z Kefirem od kilku sezonów promujemy dyndające brzuchy. To się sprawdza i zachwyca. Ja dodatkowo mam takie swoje stylistyczne zagranie, że mje łysieje brzuch i też się wszyscy zachwycają.

Zuzanna lansuje tustość i głęboką czerń. Się ponoć tak błyszczy i tak jest czarna, że klękajcie narody i sypcie chrupy w miskę.

Wasyl lansuje się na zęby stałe, bo mu rosną i przejściowo ma po cztery kły. Do tego promuje coś, co tu u nas się nie przyjęło – znaczy jądra. My tego nie promujemy i nie mamy tego akcesorium. Duża załatwi Wasylowi lekcję stylu lepszom niż u pań prezydentowych i mu każe te jaja obciąć.

Ale najlepszą kreatywność okazuje Maja. Była w cholerę chora, z jej sakiewki w fundacji znika kasa na leczenie, niewiele zostało, my prosimy o Mai pamiętać.

a tu widzimy tendencje na jesień: relaksujący odcień lawendy konwenjuje czy coś, znaczy  w cholerę  PASUJE do dywanu:

V__C969(1)

tu zaś ałtfit na ćwiczenia, atak na uda – Maja musi se wyrobić te uda mocne i se w domu ćwiczy, nie tylko w fitness klubie. Zwróćta uwagę na fitnesowy strój Majeczki, idealny by podjonć wyzwanie – najpierw ćwiczenia potem sr…nie. No.

V__38C1

foty dzięki uprzejmości DT Majeczki.

A ja idę popracować nad swoim stylem. Dziś mje się coś do łba przykleiło. może to jakaś tendencja sezonu.

Duża znalazła bateryjkę, co żem ją zgubił w łóżku i mówi, że to jest paseee czy coś. No nie wjem, to jest KLASYKA jak szanel numer pińć.

Zostawiam Was z rozmyślaniami o STYLU. Styl jest jak kuweta – każdy powinien mieć swoją, ale z życie pokazuje, że trza mjeć jeden styl i jedną kuwetę na wjele kotów.

Reklamy

8 myśli nt. „obczajcie trendy na jesień

  1. BARDZO się cieszymy, że Majeczka znowu radosna 🙂 I że wszyscy nowe trendy jesienne obczajają. Nasz senior jest bardzo trendy: fałd brzuszny kołysze mu się łagodnie a wyraziście. Duża farbę na głowę kładzie, co ma taki dziwny kolor w tej misce, że może jutro w czepku będzie w pracy. Ja leżę w torbie papierowej, to mój nowy imidż.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s