Saszetka albo bobek.

nim będzie zadumane śfjęto, żem się zajął halloweenem. Ale tak inaczej, kreatywniej. Bo ja codziennie drę się o cukierasy, więc taki helołin to nic takiego dla mje. Cukieras albo kleks – tak mówię i dostaję nawet garść cukierasów. A kleksa i tak machnę, co mi tam.

Aha – do rzeczy. Żeby było git, to Duzi pojechali odwiedzić MAJĘ. Maja, to ten kot, co na tyłku z pieluchą u nas jeździł. I potem pojechał do dobrego domu. I tam ich wjelce se omotał wokół dupska. Terroryzuje ich i ma fszystko. Waży dużo, rośnie, leczy się ale póki co nadal jeździ na tyłku.

Paczcie – ona naprawdę gada „saszetka albo bobek” i nawet jak się napcha saszetką to i tak wali bobka i ją muszą przewijać i przebierać.

P1010228 P1010192 P1010206

a tu paczcie – zrobiła kupę i ją przebrali w inny czysty kubrak. Ma ich trzy na zmianę i na każdy nastrój. Ten na dole to ma w psy. Duża mówi, że to są psy niekastrowane, bo one kopulują – powaga taki jest nadruk na tym wdzianku. Jestem zdruzgoczony.

P1010247

No i se teraz obczajajcie te nieobyczajność a ja Wam wyszykuję jutro git niespodziankę. Powaga.

Reklamy

7 myśli nt. „Saszetka albo bobek.

  1. Reportaż w stylu gwiazd! Maja jak diva, a październik uroczyście i uroczo zamknięty. Morfeusz, wąsy do góry! – tyś to sprawił i do tego w halołina

  2. Ależ dziewusia w sukienusi! A sukieneczki – sam urok. A Ty się Morf nie kryguj – też żeś piękny, tyle, że Ty to facet jesteś , a Maja to baba, to wiadomo, ze ma inaczej, robi maślane oczka i takie tam. Ale miłość Dużych masz taką samą – serio, serio.

  3. Ty masz Morf łeb! My dostali mjęso bez psikusów. Pewnie Duża się przestraszyła. Patrzę i patrzę i dopatrzeć się nie mogę tej nieobyczajności. Wczoraj Duzi siedzieli mocno po ciemku na ławeczce i dyskusja była i o kastracji psów i kotów i jak zwykle nasza Duża była wysoce nietaktowna. Ale mówi, że ci Duzi, co im znicze zapalili, to dobrą zabawę mjęli. Bo zna ich dobrze. A Majeczka z każdym dniem coraz piękniejsza. Jak to baba 🙂

  4. Pingback: Cukieras albo Carmen. |

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s