czego jest mniej lub wjencej.

Zacznę od tego, czego jest wjencej. BABY jest więcej. Przyjechała – 2,1 kg a teraz 2,3 kg.

I to dobrze.

Ale czego jeszcze jest więcej albo mniej? Spokoju mniej.

Baba sika do łóżka – mje to zgrozą przepełnia. Jak można. Ale Duża mówi, że może nie czuje się pewnie czy tam innego stresa ma. Baba dostanie woniejącą obróżkę na spokojność.

A Duża będzie miała wciąż czyste kołderki. My jom (Babę, nie Dużą) zrobimy jutro w konia – postawimy michę z chrupkami na łóżku coby skminiła, że tam się je a nie leje.

Ale paczcie – Baba Nelly zalała nam jednego tapczana na ament bo ruję miała na starość. Trzeba się było tapczana pozbyć.

I tera my też se myślimy, czy ta Milejdi pokrzywiona nie ma jakiś rujowych ciągotów.

Póki co mniej jest też jedzenia, bo ona je wszystko i w kółko i ostatnio zwaliła z szafki konserwę bo się jej w misce skończyło. I łazi. I się myje co wszystkich zachwyca.

Podejrzewamy, że rzyga nieco. Ja żem spał to żem nie widział. Ale coś tam było. Napiła się kociego mleka i bęc z niej wyleciało, to żem widział.

Będziemy ją badać ale odpasiemy najpjerw, żeby było co badać a nie że taka przezroczysta jest.

By my prosili o dobre myśli dla Milejdi.

P1010284

Reklamy

7 myśli nt. „czego jest mniej lub wjencej.

  1. Hm. To się przyznam cichutko, że nam się też zdarzyło solidarne i zbiorowe sikanie do pościelonego łóżka, ale nie chodziło o stresa, tylko o zaznaczenie własności. (Szlaban później my mieli). Poza tym takie miękkie, co można skopać łapkami, to budzi jakieś skojarzenia.

    Ciepłe myśli cały czas wysyłamy.

  2. Czasem się leje do łóżka no.Nasze nowe czarne Damon taki z jajkami jeszcze też leje .Cepłe i dobre myśli przesyłamy tej git Milejdi.Wy ją odpasiecie solidnie my to wiemy 🙂

  3. ślemy ciepłe myśli i trzymamy kciuki wszystkie trzy i Duży też trzyma ! teraz Lilka mówi : Zołza też nam sika od trzech dni, przednie łapy wsadza do kuwety a reszta zostaje poza i leje aż miło albo niemiło patrzeć… Dziwne bo jak kupę robi to cała włazi… Nie kumamy tego. Życzymy kolejnych gramów w ekspresowym tempie !

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s