Nowy Rok – SUPER WIEŚCI!

Żem se pomyślał, że warto dobrym akcentem zacząć. Na przykład – żem wzioł metalową piłeczkę i se waliłem o meble z rana. Mocny, dobry akcent. No i żem dostał wcześniej śniadanie dzięki temu. To się nazywa efekt synergii czy coś.

Ale mam lepsze coś, niż ta piłka.

Maja Bobek? Pamiętacie? No musicie pamiętać – ta pieluchowa syrenka od siedmju boleści, jak narobi w pieluchę to uszami wyłazi. Charakterna baba co nie lubi ćwiczyć na bieżni i użarła w nos tę dużą od bieżni.  Co my ją niedawno odwiedzili – cofnijta się parę postów.

Nasza Duża ją przytargała obsr…ą w kartonie z jakiejś stacji za Częstochową. No i żeśmy jom trochu mjeli i szukali jej lepszego miejsca. My znaleźli jej tymczas z leczeniem i ćwiczeniem i git opieką.

I te ludzie tak dali się jej opętać, że jom se adoptowali na zafsze. Ta to umi okręcić se ludzi wokół pieluchy. Nie wiem jak to robi. Za diabła nie wjem.

Wyście pomagali jej – kasę dawaliście i bazarki coby ją diagnozować i ćwiczyć. Trochu jeszcze zostało w fundacji – będzie na dokończenie ćwiczeń i inne pomoce dla niej. Kubraki, poduchę do ćwiczenia i różne takie rzeczy dla takich paralityków kocich. No. Sam żem taki trochu był ale mje minęło.

Taka była u nas jeszcze:

P1000917

Taka jest – wielka i charakterna:

P1010470

No to co? Fajny nius na poczontek roku? Nie zapominajmy o Majce, jakby co wyszło, że jej czegoś większego trzeba, jakiej pomocy na weta czy kiedyś na wózeczek czy coś – nie zostawimy Dużych Majki, co nie?

Ona musi mjeć pieluchy, podkłady, mokry papier do tyłka i takie tam – tego zwykły kot nie potrzebuje a to kosztuje wjęcej niż chrupy. Dobra, wjem, że jak coś – pomożemy Bobkowi.

Na razie Bobek ma się git. Kto się cieszy?

 

 

 

 

Reklamy

7 myśli nt. „Nowy Rok – SUPER WIEŚCI!

  1. Ja sie bardzi ciesze!!! To wspanialawiadomosc!!! I oby same takie dobre wiadomosci byly w tym nowym roku! I mysle ze beda bo mamy Twoja Duza a Twoja Duza to dobry Aniol co pomaga!

    • Wszyscy baaaaaaaaaaardzo się cięszą 😀 😀 😀 😀
      I podziwiają Twoją Dużą, Dużych Majeczki i oczywiście Ciebie Morf- za cierpliwość i wyrozumiałość dla niej.
      Śliczna ta Majeczka jest 😀

  2. Też bardzo się cieszę,Morf.To git pomysł z tą pomocą dla Majeczki/Bobka ,a może i wózeczkiem dla Niej,gdyby był potrzebny.Ty to masz łepek nie od parady i dobre serducho,super Kocie.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s