Baba Milejdi nam niedomaga.

To się fszyscy martwią. Niby nic – ale taka ospała i smutna jest. I mało je. No i taka jakaś ….. no i bardzo chora jej się skóra zrobiła. Mówję Wam – w parę dni tak okropnie placki się porobiły i takie, jak mówi Duża – liszaje czy cóś. I potem ta skóra taka biedna aż pęka się zrobiła. I uszy. No i Duża już wcześniej była u weta ale nic nie znaleźli  a leki nie dały nic. Tera to się Milejdi pogorszyło, smutno Dużej okropnie, zbadali jom, nawet skrobali też jom skalplem i patrzyli w mikroskop, czy tam nie ma jakiś żyć małych i  podmikroskopowych i podskórnych  i nic. Wszystko git.

No to jeszcze coś zbadali w gardle czy tam gdzieś – tarczycę zbadali – i czekajom na wynika.

No i Baba Milejdi dostała ciepłą poduchę i fszystko do jedzenia  i ona nic nie chce. Duża mówi, że ona jej Babę Nelly przypomina i się robjom Dużej wielkie oczy takie mokre.

My by chcieli naprawić Babę Milejdi. Powaga. Się staramy. Musi nam się udać i żeby też babie było dobrze a nie że się męczy.

Na razie se poszła gdzieś.

P1170015

Przycupniecie se tu z nami?

Reklamy

13 myśli nt. „Baba Milejdi nam niedomaga.

  1. Oczywiście,że przycupniemy Morf.No i olbrzymie kciuki za Babę Milejdi,żeby się szybko naprawiła.Wielkie i dobre serducho masz Morf,tak się o wszystkie Chorutki i Bezdomniaczki martwisz.Git Kocisko z Ciebie.

  2. Morfiku, trzymamy łapki, pazurki i ząbki za Peptydę. Bardzo się zmartwiłyśmy tym co napisałeś i też nam się oczy zaszkliły bo u nas smutna 1.rocznica bez Nocusi (‚).

  3. Morf Ty to masz serducho wielkie jak autobus,tyle w nim miłości i troski dla wszystkich.Mocno trzymamy za zdrowie Milejdi .Podtrzymuj Dużą na duchu mocno .Posyłamy ciepłe myśli .Milejdi malutka jedz bo trzeba siły by walczyć z chorobą

  4. Morfiku przycupnę, bardzo się kiedyś stresowałam czy Milady/Peptyda do Ciebie żywa dotrze więc musi być teraz dobrze, po prostu musi. Dbaj żeby jadła a dla Twojej Dużej dużo ciepłych myśli.

  5. Milejdi- damy nie chorują, wyciągają kasę na lepsze chrupy w inny, subtelniejszy sposób – nie wygłupiaj się, zdrowiej ras ras ras !

  6. tarczyca git 🙂 a samopoczucie lepsze jak na stuletnią babę – może to był kryzys na chwilę? Co do skóry – musze zobaczyć, a nie ma mnie od paru dni, więc jak zobaczę – to albo będzie jakaś różnica albo nie…

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s