guten abend czy coś

Dużej nie ma. Ale wróci niebawem. Jest z nami mentalnie i wirtualnie. Wjelce się o Babę Milejdi pyta i o jej wyniki. Jest tak: Baba ma git wynik i gruczoła tarczycowego ma w porządku. Czemu ma takie placki komiczne i syf na fszystkim na ciele to nie wiemy. A grzyba nie ma ani pasożytów też.

Dostała coś tam do leczenia starych bab i jak Duża wróci, to obczai, czy Baba wypiękniała od tego czy nie. Na moje oko Baba jest baba i starość ma i tyle. Jak ja. Tylko ja to inaczej manifestuję czy coś.

No w każdym razie Dużej nie ma i jest tam, gdzie mówją „guten abend” o tej porze. Podobno dużo tam psów łazi wszędzie z ludźmi, do sklepu czy  tam knajpy czy gdzieś. I tak se łażą i nikomu nie noszą zarazków i robaków i nikt się nie krzywi.

Mniemam, że mje przywiezie jakiś smakołyk ichniejszy, bym chciał „mit tunfisz” znaczy z tuńczykiem, bo mje smakował ostatnio. Albo „mit jakaś inna ryba”. Bo jak tylko Babie przywjezie to mje zasmuci.

Ale jakoś wciśnie w walizę coś dla mje i może też dla bab. Se czekam, bo samo gryzienie Dużego to nie to samo. Chyba żem się stensknił.

A jak stamtąd wraca to ja zawsze coś dostaję. I mje kocha z tej tęsknoty bardzo.

Gute Nacht.

 

 

 

 

Reklamy

5 myśli nt. „guten abend czy coś

  1. Morf.Miszczu niedościgniony.Nikt Ci do pięt nawet nie dorasta w pisaniu.Jesteś klasą dla siebie.Uwielbiam Cię czytać.Jestem pewna ,że Duża przywiezie Ci wjelce smakowite rzeczy do jedzenia,nie martw się.Ona kocha Cię strasznie i na pewno okrutnie tęskni.Czymaj się Chłopie.Super ,że Milejdi ma się lepiej i niech tak zostanie.

  2. Cieszymy się że Milejdi ma dobre wyniki 😊 Morf opiekuj się Babami i Dużym bo jesteś głową rodziny nooo.Duża Ci przywiezie te fisze bo bardzo Cię Kocha.My też Cię Kochamy 😍

  3. Morf, nie daj se wcisknąć beleco. Jak jej nie ma to ją ciś, żeby Ci w ramach zadoś… no żeś musiał cierpjeć tęsknote, żeby Ci co dobrego przywjozła. O!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s