trendy wnęczarskie.

Żem usiadł na mjętkiej i drogiej gazecie o wnęczach. Z ciekawości, jak żem wstał, to obczaiłem łóżka po trzydzieści tysięcy i śfjeczki po pińset. Takich trendów nie akceptuję, bo te wnęczarskie pierdoły, lustereczka za tysiaka i półeczki za pół tysiaka i tak jadą zwykle z Chin i są warte pińć groszy a tu się stajom drogie, markowe, prowansalskie i trendy.

Można se kupić wjęcej lustereczek albo je kupić na charytatywnej aukcji i pomóc ludziom czy zwjerzom. A łóżka są  tańsze i też miło som miętkie.

Ale żem i tak nabrał ochoty na metamorfozę i żeby moje wnęcze było nowe i robiło wrażenie i takie tam.

Paczcie – odwrócony puf czy tam pufa. Tera my się tłuczemy z Zuzanną o to miejsce. Bardzo kreatywnie my zorganizowali przestrzeń zaznaczając upodobanie do wintydżu poprzez poszarpanie pufy od spodu. Plama czerni ciekawie kontrastuje z jasną podłogą niedbale zdobioną wzorem brudnych łap Zuzanny i moich pieczątek. Zwraca uwagę swobodne podejście producenta pufy do lakierowania nóżek, że znaczy ich nie pomalował od spodu. To nadaje meblu wyjontkowość.

od razu czuję powjew wielkiego świata. Albo kurna Zuzanna w kuwecie była.

No nic, metamorfozujcie sobie wnętrza i weekendujcie.

 

Reklamy

6 myśli nt. „trendy wnęczarskie.

  1. My też pracowaliśmy nad wintydżem czy dizajnem foteli. Dyziek robił frędzle, Bajka ażury, a ja nadawałem kłaczystą fakturę materii. I co??? Ano nic. Duża się na naszej kreatywności i artystycznym smaku nie poznała i wymieniła fotele na nowe. Są do niczego! Materiał taki jakiś, że w ogóle w niego pazury nie wchodzą 😦

  2. Mje sie metamorfoza we wnętrzu robi jak się za bardzo obeżre jakom puchom. A Ty to żeś źle napisał tak wogóle, bo u Ciebie to jes przecie metaMORFoza 😀

  3. Dla mnie najbardziej trendy jest duża papierowa torba. Duża szanuje moje potrzeby i zawsze torbę mam. Oprócz tego zazwyczaj wszyscy mamy karton. Jak potrzebujemy wnętrzarskiej zmiany, to otwieramy sobie szafkę, wyciągamy z niej prześcieradło czy zasłonę i ugniatamy piękne nowe legowisko. Polecam.
    Oprócz tego Duża obiecała nam półki – git piękne sosnowe designed castorama. Na razie mamy malowanie. Ta folia na szafie i szmaty na podłodze też są git. Jest fajnie.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s