za dużo tego znikania.

zniknął Felek. Wczoraj. A dziś zniknęła Mania – nasza była tymczaska, w sumie było tak, że Duża jom z Wrocka ściągnęła dla naszych sąsiadów. No i oni ją zaadoptowali i mjała git chatę a oraz piękny dom pod lasem i nawet se polowała tam. No mjała fszystko.

Tylko zdrowie jej się skończyło nagle i szybko. Dziś.

Mania – taka zwykła bura śmjetnikowa kocica, co siedziała w krzakach na kartonie w listopadzie godzinami. A potem dzięki dobrym ludziom mjała git życie.

Mania:

IMG_8039

Dość już znikania.

Reklamy

14 myśli nt. „za dużo tego znikania.

  1. Nasza Duża mówi, że jest coś takiego, jak prawo serii. I że są serie złe i serie dobre. To niech się u Was ta zła seria migiem skończy. Tego Wam życzymy.

  2. Współczuję, dwa koty jeden po drugim … to trudne do zniesienia.
    Przepraszam, że dopytuję, ale nurtuje mnie co się stało z Manią.
    Nie pytam przez niezdrową ciekawość, ale moje koty też są zgarnięte z ulicy, więc się niepokoję.

  3. Smutno jak koty znikają.. , jak psy – też smutno. Ale wszędzie pełno takich co zniknąć nie mają zamiaru i czekają. A znikniętych i tak się nie zapomina.

  4. Och poczytałam dzisiaj od początku powstania bloga;)) tyle uratowanych troche straconych kocich żyć.Podajcie prosze czy można Wam przekazać 1% podatku ja i kilka moich koleżanek chętnie to zrobimy pozdrowienia od mojej kociej bandy;)))

  5. miło, że się przedarłaś przez te lata 🙂 nam nie można nic dać z podatków bo my są po prostu Duża + Duży +koty i tak se sami jakoś działamy, choć nie raz nie dwa się jaką grupą czy fundacją spotykamy i se pomagamy. A nie wiesz, komu dać?

  6. Naszej Dużej Kot zniknął jakiś czas temu i dziś jej się śnił. Śniło jej się, że się zgubił na ulicach (naprawdę był niewychodzący) i ona biegała i wołała go po imieniu. Na wołanie zaczęły przychodzić inne koty i Duża najpierw chciała im powiedzieć, że to pomyłka, nie ich szuka. A jeszcze później im się przyjrzała, że to koty w potrzebie. I mówi nam teraz, że na jej wołanie we śnie przyszły trzy koty. I to my jesteśmy, mieszkamy z Dużą i rozrabiamy 🙂 I że była w tym łapa tego Wujka, co my go nie poznali 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s