dlaczego jak kot nie je to jest dużo jedzenia i o chemii z Niemiec

Bogdan nie chce jeść. W związku z tym wszędzie stoi kupa misek ze fszystkim – sosy, musy, chrupy, odżywki, szynki, kiełbasy.

Logika jest taka, że jak kot nie je to jedzenia jest dużo. Logiczne – więcej dla nas. No to my solidarnie TEŻ tego nie jemy i się w cholerę marnuje.

Baba też nie chce.

No i teraz mamy kurę – wedle gusta – surowa, gotowana, sparzona, co tam se chcesz.

Ja nie chcę nic, Zuzanna se gania śliskom surową kurę po domu, Duża złorzeczy i gania Zuzę, Baba nie wie, Bogdan zeżarł sparzoną kurę.

Wszyscy się cieszą.

Logiczne, że jak zeżarł to i wydali i wydalił dużo na kołdrę. Bo mu się nie chciało zleźć chyba. No i teraz znów logika – świeżo po opcięciu jajek jest i śmierdzą te siki strasznie.

I tera Wam powiem, że nawet chemia prosto z Niemiec nie daje rady na ten smród. A mamy płyna wjelce pachnącego 7 razy bardziej skutecznego od innego bla bla bla.

Mocz Bogdana to jest nowa ultra skuteczna formuła. Jest mocz. Znaczy jest moc.

 

Reklamy

7 myśli nt. „dlaczego jak kot nie je to jest dużo jedzenia i o chemii z Niemiec

  1. Jedyne co może pomóc to poczucie humoru [eee?] i święta cierpliwość.. Czego Wam życzę, choć wiem, że to mało pomocne. I nadzieja, że się Bogdan ogarnie 🙂 I niech je!

  2. Morf, moja Duża zawsze stosuje UF2000 firmy Ecodor i to działa! Popsikasz i to zaczyna na poczatku jeszcze bardziej śmierdzieć, ale to dobrze, bo to znaczy, że się siki rozkłądają do lontych substancji i się ulotniają. Jak się ulotnią i to wysycha to znó się psika i tak aż do momentu jak się psiknie i nie będzie walić. Zwykle to 1-2 razy, jak mocno nasikane to czasem trzeba 3 razy. Ale to działa! To nie żadne czary!

    • My zamówili takie nowe coś dla Leona, Relaxer sie nazywa. To jest takie połączenie KalmAid i Zylkene. Znaczy sie Duża zamówiła, bo Leon znów sie nieco gorzej na głowę czuje i sika. No i jeszcze zamówiła Feliwaya i się bedziemy odurzać. I mamy nadzieje, że Leonowi sie polepszy, bo Duża by nie chciała mu znów dawać tabletków na głowe.

  3. Bogdan Ty wcinaj chłopie bo musisz mieć siłę by zejść z wyra do kuwety.W dobre ręce trafiłeś to wywal stresa za okno i już.My tu wszyscy trzymamy kciuki za to byś szybko się ogarnął no.😍

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s