dziś będę rozmyślał.O AGD.

mje natchnęło do myślenia, bo mnie dwie sprawy zajęły ostatnio, jedna taka przyziemna jak żwirek na podłodze a druga taka jak szum sztandaruf czy coś.

No to jedziemy. Mamy kuwety, mamy żwirek no i syf. Dlatego Duża kupiła taki wypasiony odkurzacz, żeby była w każdej jednej sekundzie gotowa do sprzontania. Taki:

http://www.electrolux.pl/produkty/odkurzanie/odkurzacze_bezprzewodowe/ergorapido/zb13er/

w cholerę drogi ale niby dobry, że aż strach we wcionganiu syfu. No i on się zepsuł raz. Całkiem.

Wymjenili środek znaczy silnik i za parę miesięcy tak samo się zepsuł. No to zatargali go do serwisa.

I Duża zaczęła narzekanie, że drogi w cholerę, że się psuje, że ledwo łazienkę odkurzy to zdycha ten odkurzacz dizajnerski.I że na gwarancji jest i tak zdycha już drugi raz.

A pan serwisowiec ałtoryzowany filozoficznie powiedział, że to nie jest odkurzacz od odkurzania podłóg i jakiś tam kuchni czy łazienek. Duża się zapjeniła i zapytała CO on ma odkurzać.

A pan serwisowjec mówi „rozsypany cukier lub mąkę” i że nie ciągle, tylko raz na jakiś czas. I że ludzie narzekają na te odkurzacze bo się psujom, a się psujom, bo ludzie ich używają do sprzątania i se myślą, że do tego są odkurzacze.

Duża zadymiła prawie uszami po tym wykładzie, zostawiła sprzęta i obiecała sobie na przyszły raz odkurzać pralką a prać odkurzaczem i może to będzie git dla pana serwisowca i wjelkiej firmy Electrolux.

Poza tym my tera solidarnie opracowali sposób wnerwiania Dużej i Bogdan włazi se w jedną kuwetę i przez nią przełazi do drugiej, syf się generuje razy dwa a odkurzacza nie ma. Podobno za dwa tygodnie będzie i tera my żyjemy jakby na pustyni pełnej piachu.

A szumnych sprawach będzie jutro.

Reklamy

5 myśli nt. „dziś będę rozmyślał.O AGD.

  1. nasza Duża już zrezygnowała z odkurzacza, bo choć my mjeli gorszy sort, bo tylko Zelmer, ale za to naszą sierść miał wyjątkowo zierać i doopa, hahhahaa kto jej wcisnoł taki kit, że sierść można zebrać ? dała się nabrać na gadki-szmatki sprzedawcy to i ma ! ale kupiła se takom szczotkę z betterware.pl co jest na stronie 53 katalogu i mówie Ci, Morf, zbiera fszysko-każdy włos i każdą chrupę ! no !

  2. Duża z ciekawości chciała zobaczyć stronę tego producenta oraz tę autoryzację producenta, ALE nie mogła wejść na inną stronę niż polska. Znajdywała linki obcojęzyczne, ale co się w nie wklikiwała, to nieodmiennie wyrzucało ją na stronę polską, także nic się nie dowiedziała. To ciekawostka intrygująca taka, bo do tej pory jakoś Duża, może i guła, ale bez problemu wchodziła i wchodzi w strony różnych producentów (takie z rozszerzeniem com np.)
    No i Duża pamięta, jak kiedyś okazało się, że buty źle użytkowała, to znaczy buty na zewnątrz użytkowała w mieście na ulicy, a nie leżała w nich w domu na tapczanie, i to wina Dużej była, że tak robiła, znaczy w butach chodziła.

  3. Bo też Wam się zachciało sprzętu wypaśnego, niewiadomozaileipoco.
    Najlepsze sprzątanie całego domu 100 m2 z dwoma psami dużymi i 6 kotami jest odkurzaczem Dirt Devil z Lidla za 250 zeta.
    Bezworkowy, filtr do kupienia na allegro za 20 zeta.

  4. Pingback: Ja kontra AGD. 1:0 | Kefir i Morfeusz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s