Dzień Dziecka inaczej.

My dziś świętowali -dostaliśmy wór żwiru do sikania, puszki z barza, bażantem jakimś  do jedzenia i JEDNOM zabawkę ale za to wielką i do mordowania, jakieś kikeriku kong czy coś.

Duża dostała niespodziankę na dywanie ode mnie z odrobiną zieleni z trawy, Zuzanna dała jej zdechłom  muchę do posprzątania, Baba nie włączyła się do świętowania.

I tera my mamy propozycję, żeby w dzień dziecka dać Dzidkowi coś na ząb. On jest bardzo chory na nerki, mieszka z Dużymi, co w domu pracują i dzięki temu żyje, że ma ich  przy sobie, że karmią co chwilę, bo on tak musi jeść, że leki dają, że są przy nim.

On jest wjęc jak dziecko.

Jak kto chętny – piszcie do Dużych Dzidka, może kto ma karmę nerkową, albo jakieś leki suplementarne czy coś, albo innego tam piątaka i się podzieli.

a ja se idę poświętować. Nie mam zdjęć z dzieciństwa, Baba też nie ma wcale.

Ale my byli NA PEWNO kochani i słodziutcy, i Dzidek też był mały i gUpkowaty.

To pokażę Zuzannę – co ma zdjęcia z dzieciństwa – paczcie se i myślcie o tym, że każdy jest dzieckiem tylko że później trochu. Trza w sobie to dziecko widzieć i mu sprawiać radości.

I jeszcze tak na koniec – do północy czekam na konkursowe zgłoszenia. No, żeby mi potem nie było kwękania, że kto nie zdążył.

To ja lecę do kosza podżemać.

 

Reklamy

8 myśli nt. „Dzień Dziecka inaczej.

 1. Dzidek bardzo dziękuję za włączenie go w Dzień Dziecka i kazał mi napisać, że ostatnio apetyt mu dopisuje, a najbardziej ma smaka na mokrą Renal dla nerkowców i KD… mokrą je najbardziej, bo zębów ma niewiele, ale też ostatnio zasmakował w suchej Purinie też dla nerkowców. Najbardziej zaś nie lubi tych wszystkich tabletek i tej wstrętnej pęsety, którą mu te tablety do gardła wciskamy, ale chyba już wie, że te tablety to ważna sprawa, więc się godzi i tylko czasami wypluwa. A tablety to: Rubenal, Azodyl i Nefrokrill.

  • My od ponad 15 miesięcy walczymy z chorobą nerek naszej małej Tosi. Doskonale wiemy ile czasu, uwagi i pieniędzy wymaga opieka nad kotem chorym na PNN. Specjalistyczna karma, tabletki, syropy, domowe kroplówki i serie wizyt u weterynarza … ale dobre samopoczucie Kota wszystko wynagradza 🙂 A Tosia podzieli się troszeczkę swoimi zapasami karmy, tylko prosimy o podanie adresu do wysyłki.

   • Bardzo dziękujemy!!!! Dzidek dziękuje Tosi i trzyma za nią pazurki!!! A tak od siebie, nie wiem czy znacie dr. Neskę z Warszawy. Najlepsza specjalistka od kocich nerek, jeśli macie taką możliwość, to warto z nią skonsultować Tosię.

 2. Już byliśmy z Tosią na wycieczce do Warszawy na konsultacji u Pani dr Neski 🙂 Na szczęście mamy także niesamowitą Panią dr w klinice bardzo blisko naszego domu, bez Niej nic byśmy nie zdziałali.

  • To tak jak my, chociaż konsultowaliśmy Dzidka tylko mailowo, ale pani dr Neska coś tam podpowiedziała, a nasze panie weterynarz świetnie sobie radzą z chorobą Dzidka! Chociaż wiadomo jak to u nerkowców, jaz pod górkę, raz z górki. Najgorsze jest to, że Dzidek za mało waży i nie przybiera na wadze tyle, ile powinien, a musi, bo niestety okazało się, że ma jeszcze kilka zębów do usunięcia, ale dopóki nie przybierze na wadze, to zabieg jest zbyt ryzykowny 😦

   • My na poprawę apetytu dajemy Peritol tabletki albo Relanium w syropie – dobrze byłoby skonsultować z weterynarzem, czy Dzidek mógłby coś takiego dostawać.

  • Bardzo Bardzo Dziękujemy za taką olbrzymią wałówkę dla Dzidka!!!!!!!!!!!!! Będzie miał ucztę i będzie go czym podtuczyć!!!:) A i pozostałe futrzaki skorzystają na przysmaczkach 🙂 Właśnie wcinają i są zachwycone! Uściski dla Was i miziaki dla Tosi!!!! I zapraszam na naszą facebookową stronkę: https://www.facebook.com/psoKOty/
   Można na bieżąco śledzić losy Dzidka i naszej całej gromadki:) No i oczywiście dziękujemy Kefirowo-Morfeuszowemu blogowi i Babie i Zuzannie za Dzień Dziecka dla Dzidka!!! 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s