najlepsze rzeczy są pod wiatą.

śmjetnikową. Powaga. Ja żem jest spod śmietnika. Zuzanna spod śmietnika w fabryce. Mój ukochany kosz na balkonie ze śmietnika.

Okrągły kosz do włażenia i obczajania sąsiadów – też ze śmietnika ale innego. Kupa dywanów dla schroniska. Komiczne starodawne butelki z zatyczkami. Wintydżowe drewniane skszynki. Mega rzeczy dla kota i ludzia.

I tera tak: mje sie ten stary kosz kosz psuje. Pęka, bo tUsta Zuzanna po nim łazi. Czeszczy mje i nie pozwala spać.I Duża znalazła mje NOWY.

Biały, śliczny z wsadem ze szmaty takim prowansalsko słitaśnym. Umyła to i to czeka na lato. Ale najpjerw dała gnojkom do zabawy.

Paczcie – po pierwsze widać mój NOWY kosz. Po drugie widać nas Fszystkich !!!!!! Dlatego oglądajcie cały do końca. Po trzecie film jest długi, znajdźta czas na niego, warto. Polecam okolice pjerwszej minuty – Rozalka robi przewrót w pszód w koszu i około drugiej jak walczą przez niewidzialnom ścianę firanki i polecam Fszystko.

Po czwarte: Biała Baba Iskierka jest do adopcji. Szara Baba Rozalka też. Rozgłaszajcie, pokazujcie i się filmem rozkoszujcie.

Może i Wam coś śmietnikowy mikołaj przyniesie?

https://drive.google.com/open?id=0B4tfb1sHxTQ8enJoa3l0emRCeGM

Reklamy

9 myśli nt. „najlepsze rzeczy są pod wiatą.

  1. Fikołki w koszu cudne😊 ogólnie fajny macie plac zabaw.Na tej zielonej firance to trza jeszcze się pobujać bo tak wisi se tylko i trzeba ją rozruszać Papa robione po szybie ptaszkom git.My też tak robimy ,a Duża myśli że okna pucujemy😉

  2. Fikołki w koszu nas rozbawiły😃 cały ten plac zabaw nacie git.To zielone co wisi to jeszcze trzeba rozbujać .Wy też przez szybę robicie ptaszorom papa?my też tak robimy i ściemniamy że to niby mycie okien😉 Miłej zabawy Kochani życzą wsiowe Koty z Dużymi

  3. Hej Morf ja żem jest z rynsztoka leżałem se na ulicy potrącony przez samochód nie było fajnie ale tera jest,duże mie kochajom dbajom o mie jak duża wygra w tego lotka to dużo kotów będzie miało dobrze narazie u nas tłok A Amela nie znosi tymczsów na nas też warczy a my ją gonimy, mie wożą do weta ale daje rade nie lubie weta i dużych też jak mnie dają te tabletki.Pozdro Morf od Rokity

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s