nie ma nastroju.

nie ma nastroju, nie ma śniegu, nie ma jakoś tak żadnej magii a może i nigdy nie było. Duża mówi, że tak czy siak, trzeba swoje robić, jak kto dobro robi czy pomaga, to musi pomagać dalej, bo inaczej nie będzie git. Czeba nawet więcej tera robić, cokolwiek kto robi, jak to jest dobre, to musi kontynuować, żem się spocił od tego słowa. Musi, nie może przestać, czy ludziom czy zwierzakom pomaga, czy ludziom tu czy tam, czy dużym, czy chorym, czy groszem, czy szpikiem. Albo zwierzakom, w każdy dobry sposób, nawet dom na trochę dając czy puszkę karmy czy piątaka. Nie ma co, świat jakby wziął i zastygnął ale trza dobre dalej robić.

Pacjentka Aster jedzie do Domu Tymczasowego. Będzie kontynuować  (paczcie, żem drugi raz takie słowo wyprodukował, żem jest git) leczenie i rehabilitację.Nie zapominajcie o niej proszę. Jest super Baba z niej, wielce wesoła. gadatliwa i piłki w zębach nosi.

Piątaki poczebne dla niej. Bardzo proszę.

img_4169

a niebawem Wam pokażę jak żem się przygotował do świąteczności. Chcecie popaczeć?

 

Reklamy

11 myśli nt. „nie ma nastroju.

  1. Zamiast pezentów swiontecznych my też posyłamy dla Aster,bo te prezenty to tylko kłopot jak mówi Duża i czeba obczajać co komu i się nie spodoba ,a kotu się pszyda na zdrowie jak tylko Duży wróci z choinką (pojechał kupić już się cieszymy bendzie zabawa;)) to posle tej Aster na leczenie ja się czymam mam apetyt i pije wode dla kota ,mam się dobrze czego i Tobie Morfie życze Rokita

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s