my na świątecznie i o nieładnej choince.

my się nieco przygotowali do świętowania  dzięki jednej Dużej, co nam ozdobniki porobiła. A to jest efekt:

Ja pozuję i muszki prezentuję, godnie jak zawsze. Baba Milejdi z niechęcią. Iskierka się nawet nie obudziła jak jej zakładali. A gUpia i tUsta Zuzanna zwiała i nie chciała żadnych śfiątecznych nastrojów.  No to macie MJE. A muszki i zabafki my dostali w zieleni, co ją Duża lubi.

Żeby było jeszcze więcej świąt to Duża nam pokazała choinkę i stroiki u weta. Po cholerę – nie wjem. Że niby chorzy jesteśmy – ja i Baba Milejdi i musimy jechać. Mje osłuchali i leki dali bo coś tam nie tak ze mną a Baba jak nic musi mieć zabieg na gębę z zębami tylko się najpierw nieco podleczyć musi.

Potem my opczaili te choinkę weta i stroiki przez kraty kontenera i chyba nam się nie podobało za cholerę, bo ja i Baba się porzygaliśmy po drodze do domu.

Tera Duża szoruje kontenery i Fszystko. Ja idę spać, Baba też, Iskierka i tak śpi cały czas a Zuzannę obłąkało od słońca i poluje na balkonie z wrzaskiem. Czego i Wam życzę. Słońca znaczy, nie obłędu i wrzasku.

 

 

 

 

Reklamy

5 myśli nt. „my na świątecznie i o nieładnej choince.

  1. Czasem tak jest z tymi choinkami. Ni jak nie chcą być ładne! My mieliśmy taką w zeszłym roku. Dobrze, ze w tym roku choinka jest super i ładnie sie pod nią prezentuję ☺

  2. My mamy choinki w ogrodzie i Duża je stroi kulkami dla ptaków,słoninką .Fajne macie te zielone ozdobniki😊 Zdrowych ,zdrowych i jeszcze raz zdrowych Świąt Kochani

  3. My w ogrodzie mamy choinki😊 Duża je stroi kulkami dla ptaków i słoninką.Ładne macie te ozdobniki i wiadomo zieleń to najpiękniejszy kolor prawda?Kochani życzymy Wam zdrowia i spokoju w te Święta.

  4. Wesołych Świąt! Przede wszystkim zdrowia, bo potrzene do wskakiwania na szafki, biegania za piłkami i zjadania wszelkich pyszności np. świątecznych aniołów 😉 Ciepłego domku, pełnych misek i miłości Dużych dla wszytskich kociuchów na świecie!!!!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s