trochu inna opowieść przedwigilijna.

Gupi pomysł ma prezent, za cholerę nie wiem po co, ale Duża znów nam postanowiła pokazać tę cholerną choinkę u weta. Naprawdę idzie się porzygać. Mje nie wzięła, jej szczęście.

Pojechała Iskierka i Baba Milejdi. Baba bardzo niedomaga, nie je, chudnie, smutna jest i bjedna. No to pojechała na pociechę tę choinkę obczaić i przy okazji jej machnęli pełne badanie ze krwi i oględziny. Jak nic Baba wygląda wielce żałośnie i zawsze tak wyglądała. Ale na szczęście wyniki ma git. Powaga, papierek z wynikami jak od innej Baby, młodszej i zdrowej. No to dobrze, bo będą babie naprawiać gębę w środku i jak ma dobre wyniki to strach mniejszy. Leki dostała znów i trzymajcie kciuki, coby jeść zaczęła.

Iskierka to temat inny, jakby fstydliwy. Nie chciała opczajać niczego, niby drzemała ale jak jej zaczęli macać pupę i jakieś tam gruczoły wyciskać i czyścić to już nie spała tylko się darła. Potem uszy czyścili długo ale poza tym nic więcej  i szło o te gruczoły na tyłku bo jakieś zapchane były a to nieszczególna rzecz na święta, bolesna i smrodliwa i uszy brudne też mało świąteczne. Tera ona jest śliczna i czysta od przodu i od tyłu, tylko brać se i pokochać na zafsze, bo ona szuka domu.

a to świąteczna Iskierka:

img_4155

A Wam życzymy spokojnego świętowania i żeby Mikołaj był miły i opfity i bez żadnych gruczołów do wyciskania. Miłych śfjąt. Od Dużej też. Ja jestem ten po prawej, ale chyba Wam tego nie trzeba objaśniać.

banda_trojga_02_zielona

Reklamy

4 myśli nt. „trochu inna opowieść przedwigilijna.

  1. Dla Ciebie Morfie dużo zdrowia żebysmy jeszcze dłuuugo byli kumplami,dla Twoich Dużych wszystkiego najlepszego i dużo pieniendzy niech mają bo wiem że wydadzą wszystko na kocie biedy.Dla Twojej bandy tylko zdrowia i kochających domów dla tymczasów,takie są moje dla Was życzenia Rokita i Amelka Gułka Tofik Szarusia i ta durna Felicja co siedzi pod choinką ;)))

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s