Lasery bajery czyli o przewadze prysznica nad kranikiem.

Obiecałem, że napiszę o prysznicu.

Będzie naukowo. Jak wiecie, Duża naprawia zwierzaki. No i ma do tego rozmaite komiczne ale wielce nowoczesne przyrządy, buczą, świecą, kołyszą się i takie tam.

I ten, co się świeci to takim małym światełkiem w jednym miejscu działa, jak mały kranik i naprawić większą szkodę trudniej i długo to trwa. Ale jest git to światełko laserowe, bo Rozalkę na przykład naprawiło, co miała nerw uszkodzony i przykurczone łapki bolesne. I Astar pomogło.

Ale jak jest więcej miejsc do naprawiania albo ktoś jest większy albo i choroby skomplikowane bardziej to niebywale świetny i git jest taki PRYSZNIC z laserów – powaga.

Ale żeby się tak skąpać w laserach to trzeba wyłożyć mnóstwo kasy, to droga rzecz jest na nasze możliwości.

I co w niej jest? Laserów jest więcej, nie jeden jednego rodzaju ale różne – podczerwone – cztery sztuki  i czerwone – pięć sztuk  (doczytałem se) i dziwna rzecz, na zielono świecą 🙂 to jest dopiero super sprawa.

No i wszystko w jednym laserowym prysznicu. Mamy go do testowania od firmy, co te urządzenia produkuje: Astar Bielsko Biała. Dzięx!

Paczcie:

naprawdę takim prysznicowym aplikatorem to można ogarnąć choroby kręgosłupa ze starości (będę próbował!) i wiele kłopotów z nerwami czy skórą albo i ranami.

Wiecie, jak Aster, ta czarno-biała w pielusze – ukąsiła Dużą podczas zastrzyku jak odzyskała czucie w tyłku (znaczy Aster odzyskała, nie Duża), no więc po tym mega ukąszeniu to ten mały laser naprawił Dużej palec raz raz i rana się zagoiła od razu. To wiele znaczy, bo poraniona Duża  by mje chrup nie nasypała. Dlatego uważam, że to mega sprzęt jest.

Laser też naprawił grube jak palec zrosty u jednej kotki po operacji – powaga – po tygodniu mjała brzuch gładki i miętki. No i Rozalka chodzi a nie kuśtyka.

Mje mam nadzieję też oświecą tym laserem po starych kościach.

Reklamy

3 myśli nt. „Lasery bajery czyli o przewadze prysznica nad kranikiem.

  1. Morfie kochany😊 stara schorowana ciotka potwierdza dobroczynne działanie tych laserów.Tak to sobie świeci a cuda robi .Duża pewnie Ci poświęci na stare gnatki kochane.Mi pomaga na uszkodzony nerw i zrosty też usunęło po operacji kręgosłupa.Cieszę się że taki sprzęt można użyć do rehabilitacji Zwierzaków😊

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s