Trzy lata z Zuzanną. Prawie trzy.

No bo trzy lata z Zuzanną to w domu będą w maju ale teraz – DZIŚ!!! Są trzy lata życia Zuzanny, znaczy tak na oko jej prawdziwe urodziny, jak się urodziła w biedzie w fabryce brudnej w centrum miasta też niezbyt czystego. Miała mamę i pewnie rodzeństwo, ale znaleźli ją samą, całą w jakimś oleju czy smarze i głodną i z oczami co ich nie było widać z opuchnięcia.

No i 14 lutego my świętujemy te urodziny. Kilka wpisów pod rząd (poprzednich) ja fspominam i opisuję jak było. No doszedłem to tego jak  ją adoptowali na zafsze i jest.

Skończyłem na tym, jak ci niedobrzy „ludzie” ją oddali a potem jeszcze muszę Wam powiedzieć, że była z tymi oczami kaprawymi, wszystkim leczonymi bez skutku – u prawdziwego okulisty zwierzęcego w Wielkim Mieście, on mjał tyle mega sprzętu i światełek że aż.

I oni umieją nawet oko laserem naprawić albo przeszczepić czy coś. Też tam byłem z Kefirem, bo my razem jechali do domu. I my se eksplorowali gabinet, bo nam było wolno, Kefir sapał z uciechy  a Zuzannie badali oczy wjelce długo i dokładnie. I maści kosztowne dostała i nie pozwoliła sobie ich podać. No i kiedyś się zasmarkała, dostała jakiś tam zwykły antybiotyk nie na oczy i jej przeszły te oczy na zafsze. CUD.

Poza tym jest tUsta i nie ma już takich uszu spiczastych jak kiedyś. Ale dalej lata z piłkami w gębie i piszczy z uciechy przy tym. Dalej nie lubi nowych tymczasów a po tygodniu ich lubi. No i pozwala się drapać i szczeka uciesznie, by zachęcić Dużych do drapania. I tapla się w wodzie, w wannie, w zlewie. I bojaźliwa jest, ale Matkę naszą Zastępczą lubi i się daje drapać. I my chcemy, żeby gówniara Zuzanna była zdrowa, wesoła i mjała chęć mordowania włochatych piłek.

Najlepszego tUsta zezowata Babo Zuzanno. A tu dowód, że nie tylko ja mam fanki!

To od chłopaków z Kielc za pośrednictwem ich Dużej! Patrzcie na kopercie jest JEJ IMIĘ!!!!

p1180719

A ta zaś wierszowana od Matki Zastępczej! Sama

zyczenia-dla-zuzanny

Bardzo mje wzrusza, że taka zwykłą czarna baba budzi ciepłe uczucia. Bo ja że budzę – to jasne.

To bardzo bardzo życzymy Zuzannie Fszytskiego co jest najlepsze i takie tam.

 

Reklamy

10 myśli nt. „Trzy lata z Zuzanną. Prawie trzy.

 1. Zuzannie życzymy dużo piłeczek do moczenia, ogólnego zadowolenia i dużo smakowitego jedzenia. Bo okrągłe boczki to zadowolone boczki. Morfika i spółkę przy okazji ściskamy, ale bez namolnej poufałości.

 2. Zuzanno czarna a tusta, niech ci się wiedzie, niech ci się darzy, niech wszyscy ci dogadzają nie tylko w urodziny, ale okrągły rok. Dużo wody, piłeczek, liści, balkonu, chrupek i zatyczek 😀

 3. No i zeżarły, więc jeszcze raz.
  „Sto lat, sto lat niech żyje Zuzia nam,
  Sto lat, sto lat niech żyje Zuźka nam,
  Jeszcze raz, jeszcze raz, niech żyje Zuzanna nam
  Niech żyje naaaaaaaam!”
  Wypatrujcie donosiciela :]

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s