After party.

czyli nadaj świętujemy.

A raczej tUsta Zuzanna świętuje urodziny – patrzcie znów LIST i prezenty dostała!!!!! Od czytelniczki bloga i kotów i nawet od Pani Pieseł. Dziękujemy!

p1180753

Ja w sumie też nie utyskiwuję czy coś. Oko się zagoiło, lepiej mi w serce po lekach a plecy mje laserem naprawiają. I dostałem prezenta. Tu go pilnuję:

p1180754

Baba nieco je i wszyscy się cieszą. Nie mam foty, ale je bażantowy mus.

A Iskierka se czeka nadal i mje wypycha z łóżka, żeby bliżej Dużej spać. I ma własne solarium co nie opala tylko grzeje – sollux jakby taki znaczy lampę rozgrzewczą.

p1180718

To ode mje na szybko tyle, ale się obiecuję starać i pisać.

Reklamy

4 myśli nt. „After party.

  1. Och Morfie jak dobrze że widzisz na oko my wszystkie czymalismy łapki i siem martfilismy ;)) A Iskierka jest super i ma fajnom lampe a my jak chcemy żeby nam było ciepło to włazimy Dużym do łózka.Mam swoje mniejsce miendzy Dużymi ,a Gułka to spi na Dużym i jeszcze Felicja siem pcha ale jom gonimy.

  2. Zazdrościmy Wam szczerze, bo nas Duża wrednie do weta tylko ciąga, a to szczepienie, a to przegląd, a to zastrzyk, fuj. To nie wszystko. Ostatnio poważny Senior 7 kg był na przegladzie i syczał, a Duża piszczała do niego „Rudolfik”. Wyobrażasz sobie? Pełen obciach no!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s