jak my testowali i co na to Książę Pan

Dostałem jako celebryta czy coś  takie smakołyki, co żem mjał testować i ocenić, czy są git.

No i tak: dostałem wielką pakę tych smakołyków z firmy Krakvet. Mięsowe takie kawałki, możecie je obczaić tu:

KRAKVET Natural Snack

No i tak. Ja żem nie chciał. Baba Milejdi nie chciała, może dlatego, że ma 4 zęby a Zuzanna zaczęła się bawić tymi kawałkami mjęsa. Iskierka wjadomo – je tylko z sosem, to my jej nie dali.

Duża obdarowała inne koty tymi smakołykami i trzeba przyznać, że majom one inne gusta i podnienbjenia, bo jadły. Mały gnojek rozwydrzony jadł, tusta kocica od znajomych jadła, nawet wszystkie smaki im pasowały po trochę, ale na prowadzenie się ten smak z rybą i kurczakiem wysuwał.

Tu widać naocznie, że jedzą koty w dwóch domach.

Duża dumała, czemu my nie jemy i dała też Księciu Panu.

Książę Pan jest okrągły, mały i gupkowaty ale wjelce szlachetnie. Fszytsko co robi, robi z angielską flegmą bo jest wielce brytyjski. Wyrywa kontakty ze sćian, łazi po blacie, walczy z roletkami, skacze po nogach i drze się w kuwecie ale poważnie – jest przy tym dżentelmenem że aż miło.

My jemu dali i jednak on ma podniebienie szlachetne i jadł. Paczcie:

I tak się moja przygoda z recenzowaniem przysmaków zakończyła ale za to Książę Pan był kontent i może obczai Zuzannę łaskawym okiem i jom poślubi czy coś. Za te przysmaki.

 

Reklamy

8 myśli nt. „jak my testowali i co na to Książę Pan

    • O właśnie tak – francuzowate podniebienia. Nasze norweskie dziewczyny maja prababke z Francji i tez zadnych naturalnych nie tykają.

  1. Bo za kocią arystokracją, czy to tą dachową, czy błękitną, nie trafisz. U nas taki mały rzucał się jak dziki na pączka. Duża mu jego ulubionych chrupek nasypała do miski, to zostawił. Może miska mu się znudziła?

  2. My też dostalismy te pszysmaki ,ale u nas jadła tylko Gułka ale ona je wszystko co jest suche mokrego nie rusza i jest tłusta.Poczenstowalismy Majke od somsiadki ona też jest czarna i tłusta waży 8 kilo i ona jadła i jadła i jadła aż jej Duża zabrała i wtedy Majka siem darła bo chciała jeszcze. Było wesoło a ja to lubiem surowom wontrubke i mi Duża kupuje i Felicja też lubi wontrubke i serca i jeszcze wendzonom rybke ale Duża nam daje mało rybki bo sama zjada:))

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s