Jak żem się otarł o arysKOTrację.

Był żem zajęty wkurzaniem fszystkich i wrzaskami i nagle przyszła Duża z kontenerem. Mje to nie rusza, bo to to co chwilę jakieś gnojki tymczasowe są.

To żem kontynuował przesuwanie Baby wzrokiem, bo mje się chciało na ciepłą poduchę.

A z kontenera wylazł srebrny taki Książę Pan. Znaczy on ma na imię Lolek ale jest wjelce szlachetny i pełen rasowości brytyjskiej to my go tak nazywamy z czciom czy coś. On ma korzenie mjędzynarodowe. Ja mam mjędzyśmietnikowe.

On  jest mały bo roku nie ma, gUpi, wielki i ma durne pomysły – w sam raz kumpel dla Zuzanny. I był u nas jak jego Mummy and Daddy se pojechali.

Ja żem tam nie obczajał go, on do mnie piszczał i do Baby gruchał a Zuzanna dała mu parobkową naszą szkołę życia i wycia.

On się zachowywał, jakby my byli z jednej dzielni z Łodzi (jak ja) albo z fabryki Teknia (jak Zuzanna). Gościu ma cechy proretari..proletaria.. znaczy gościu jest nasz. Tuszę, że przekona do siebie Zuzannę. Łączy ich miłość do wody, zlewu i wylewania cieczy.

Książę Pan umi skakać do wanny, robić rozpiernicz jak leci i drzeć gebę. W porzo, będą z niego koty.

Ujmuje on pluszowością, wszyscy piszczą „ach jaki milusi” ale normalnie to jest git chłop. Ufam, że zaszczyci nas jeszcze kiedyś, bo przy nim może i z Zuzanny będzie dama.

No. Obczajcie Księcia Pana.

 

Reklamy

3 myśli nt. „Jak żem się otarł o arysKOTrację.

  1. Arystokraty tesz mogom być git. Nasza Fela jest arystokratka i jest w porzo. Najważniejsze, że jak ktoś chce kupić takiego arystokratę, to żeby kupił z prawdziwym rodowodem i w prawdziwej hodowli, a nie z pseudohodowli! Bo w takich pseudohodowlach dzieją się straszne rzeczy: koty często są chore, nie mają badań, kotki rodzą za często, a kociaki są zabierane od matki przed 12 tygodniem życia. Dlatego jak jusz jakiś Duży chce arystokratę, to niech najpierw się dowie co i jak, a nie paczy tylko na cenę.
    My pozdrawiamy całą Waszą ekipę!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s