Albowiem spokój jest we mje. I miłość wokół mje. I Suchar.

Rozmyślałem. O hałosie, chaosie i o hałasie świata. I że to nie mam sensu, się denerwować. Bo świat się durnie toczy i jak żeś spokojny to ci lżej.

Dedykuję Wam, co się szarpiecie w śfiecie – Wam dedykuję ten oto film:

https://drive.google.com/open?id=0B4tfb1sHxTQ8RFhIbVVEQWxrdzQ

Ja i pacjentka Matylda pokazujemy Wam, że nie ma na nas wpływu zgiełk fszechświata. Ani odkurzacz samsunga.

Aha – Matylda jest w domu z pacjentką Małgosią, bo się pokochały. O tak:

https://drive.google.com/open?id=0B4tfb1sHxTQ8Tmx5dV9mLTBYcHc’

https://drive.google.com/open?id=0B4tfb1sHxTQ8M1hlY0g2ZjNTRFk

i DOM je obie wziął. To coś niebywałego i se pomyślcie – dwie nieco chore baby ale takie kochane. Przyjechały se osobno i wyjechały razem 🙂

I jeszcze powiem, że mam mokro. 

Mam dwóch kotów – babę i gnojka i oba leją pod siebie i nie chcom pieluch. Sami se wyobraźcie, jak jest. Pokażę ich niebawem, nie umią chodzić i leją gdzie popadnie.

I jeszcze Matka Zastępcza takiego obdartusa znalazła i złowiła – dziki i wielce pokiereszowany. Jak kto chce pomóc – stare koce, legowiska, polary i takie tam zbieramy dla niego. Kosz wjelki z wikliny by my chcieli. Będzie miał taki kąt bezpieczny i karmy też szukamy, no i karma to już nieużywana powinna  być :).

Żeby mógł se spokojnie zdrowy żyć pod opieką ale samodzielnie, bo jest to kocur wielce jajeczny (ale już niedługo) i nie jest domowy.

To jest Suchar, znaczy Biszkopt:

https://drive.google.com/open?id=0B4tfb1sHxTQ8Z2JheldWOU1UeHc

 

Reklamy

4 myśli nt. „Albowiem spokój jest we mje. I miłość wokół mje. I Suchar.

  1. Bo swiat się durnie toczy i jak żes spokojny to ci lżej……..super zapamiętam bo warto ,bo najpierw Duża miała trudno w pracy bo chodziło o życie człowieka,póżniej Amela pojechała do weta bo ma chorobe ,a Duża nie chce żeby było jak z Rokisiem to będzie nas teraz karmić barfem a my tego nie lubimy i strzelamy focha, no i jeszcze Duża przeczytała o Aster i było smutno ale zdjęcia dziewczyn w objęciach SUPER .Pozdro Morf i dla Dużych też

    • życie mje nauczyło, że w życiu to jest jak z moją kupą – raz rzadko raz gęsto ale w końcu się uda zrobić. Raz lepij raz gorzej. Straszne takie walczenie o ludzkie życie. A co do barfa to my wjemy, że nie każdy lubi. A co Amelce? Nerki? Może my co podpowiemy cichaczem.

  2. Amela ma zapalenie pęcherza było usg mocz ma leki i czekamy do poniedziałku wtedy kontrola na razie sika nam do łóżka jak spimy i na kanape ale to nie problem:)))musi być dobrze ,a my i tak ją gonimy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s