Ruch był jak na dworcu.

Dlatego żem nie pisał. Duża miała taki jakby zawrót głowy i smutek jesienny w tej głowie i działo się dużo rzeczy takich do niczego, co nie powinny się dziać.

Ale już nakreślam mojego punkta widzenia. Jest to punkt przesiąknięty mondrością i szerokim oglądem świata, bo ja bywam i na balkonie, i na korytarzu i spotykam ludzi i nie tylko.

Gości my mieli na rehabilitacji: Lucky Igor, co ma 5 tygodni i nóżki niewładne, Dima wielki jak carska Rosja (3,2 kg i 5 miesięcy, szacun) i co nie umie równo chodzić, Czykita, co tu zacumowała i jest póki co (ale jest do wzięcia jak co).

I tera tak: Lucky Igor miał martwicę na dole koło pupy i paskudne rany no i te nóżki, co nie chodzą wcale też paskudne. I jak się waży 600 g to za cholerę nie ma pieluchy takiej, coby go nie nakryła w całości prawie.

Som za to podpaski i uroczo ten Igor szeleścił, jak jeździł tyłkiem przyodzianym w błękitną folijkę  Olłejs Najt po podłodze. Śmiech śmiechem, ma chłop problem, nawet go nie da się diagnozować, bo za mały. Ma rosnąć i wtedy będzie badany i takie tam. Może mu się uda pomóc? Grupa Neko z Wrocławia jak coś chętnie pomoc pieluchowo/podkładowo/karmowo/grosikową przyjmie.

Igor: w koszyku widać wzmiankowane dobra i podpaskę. Trzeba mu pomóc jak coś.

Dima, ten wielki (z Fundacji FOP Wrocław) to miał pecha, bo razem z siostrą i bratem mieli ciężką chorobę i to zanim się urodzili. Od tego im zostało straszne poplątanie w chodzeniu, Dimie  co jest największy, zostało największe poplątanie. Kto by tam chciał takiego kota i  jeszcze on na ludzi syczy straszliwie i warczy a na rękach kocha, taki dżekyl i mr hajd. Ciężko z takim kotem. Duszę u nas bardziej niż ciało rehabilitował. I cud się zdarzył i ktoś go chciał razem z poplątaną siostrą, bo brat już miał dom. Dima w lesie mieszka daleko do wjelkich miast i trzymamy kciuki, żeby było dobrze. To film, jak Dima chodzi jak mu wychodzi, bo jak się emocjonuje to już się wywraca.

https://drive.google.com/open?id=0B4tfb1sHxTQ8R2wwMEV5Qi04LVE

a to Dima:

IMG_6209

Czykita, co jest tu i czeka na swoją szanse na DOM (ona jest z  Fundacji Tabby Burasy i Spółka ze Zduńskiej Woli) ma też 5 miesięcy, jak Dima a waży tylko 1400 g. Komiczna Baba no i nie chodzi… Na wózek zbiera (Zapytajcie Fundację na FB, co i jak), bo musi jakoś się prostować a jest dziwna i pokrzywiona nieco, więc ten wózek też nie taki od ręki, tylko taki wiecie, jak od projektanta mody. Wesoła jest i gUpia ale ma SUPER charaktera, poratuje małe koty, pobawi się, uszka im umyje, taka jest opiekująca się animatorka. A drze się, jak co chce, bo jest też wJelce asertywna. My wspominali, że jak przyjechała, to ważyła 790 g a teraz po 2 miesiącach to 1400. Kawał baby hehe. Obecnie zajmuje się dekoracją okien i destrukcjom firanek.Widać te czynności na zdjęciach, co som poniżej.

A tu jest film o tej destrukcji: https://drive.google.com/open?id=0B4tfb1sHxTQ8bXFIbWR2am9BNUU

 

Poza tym obiecuję, że pokażę Wam jeszcze zaległy prezent Baby Milejdi na urodziny, nasze przygotowania do bycia celebrytami oraz jak my poznali arystokrację i co z tego wyniknęło. Niebawem, czyli fkrótce. Pokażę też jak Zuzanna jakby lewituje mimo tUstości.

Aha – obczajcie nowy numer Kocich Spraw. Moje plecy tam są – to najważniejsza rzecz – ale i inne tam rzeczy o naszej Dużej.

 

Reklamy

3 myśli nt. „Ruch był jak na dworcu.

  1. W kolejności zgłoszeń: smutkom jesiennym i zawrotom ponurym mówimy zdecydowane NIE, Igor udostępniony, „Kocie sprawy ” zakupione i przeczytane. Ślemy całusy spod zwałów sadła po obżarstwie rogalowym 🙂

  2. Morfie kochany❤ trzymaj tam łapkę na pulsie żeby Dużej jesienny dopupizm nie dopadał.Pięknych pacjentów macie i trzymamy kciuki za to by uzyskali zdrowie.Celebryta z Ciebie kocie,gazety już były i pewnie nie raz jeszcze będą,czas na występy w telewizji ☺ Ściskamy Was mocno i posyłamy moc pozytywnych myśli

  3. Morf, jesteście niesamowici z tym ratowaniem pokręconych maluchów, takie śliczne są przecież i takie biedne, dopóki nie znajdą mądrych i cudownych domów jak Maja Bobek.
    Szacun WJELKI !!!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s